Schulich Leader Nominees

A Schulich Leader Nominee represents the top entrepreneurial-minded STEM student in your graduating class and in turn becomes eligible to win a $100,000 or $80,000 scholarship.

This dynamic student demonstrates:

  1. Academic excellence, AND
  2. Leadership, charisma and creativity.

Strong consideration will be given to students with financial need.

Nominees

Nominees 2021

2021
LESTER B. PEARSON COLLEGIATE INSTITUTE
Nominated by Yola Stephens

TORONTO, ON

2021
Notre Dame College School
Nominated by Stephanie Moschella

Welland, ON

2021
Father Leo J. Austin C.S.S.
Nominated by Megan Doherty-Smith

Whiby, ON

2021
COLLEGE JEANNE SAUVE
Nominated by Alain Michalik

WINNIPEG, MB

2021
Edward Milne Community School
Nominated by Sharon Jesson

Sooke, BC

2021
Saltfleet District High School
Nominated by Michelle Sandoval

Stoney Creek, ON

2021
Crescent Heights High School
Nominated by Byron Dancey

Calgary, AB

2021
Steinbach Regional Secondary School
Nominated by Kimberly Friesen

Steinbach, MB

2021
FATHER JOHN REDMOND CATHOLIC SECONDARY SCHOOL
Nominated by Kevin Brazel

TORONTO, ON

2021
St. John's Academy
Nominated by Serena Myrholm

Shawnigan Lake, BC

2021
Aurora High School
Nominated by Elisa Welch

Aurora, ON

2021
Academy for Gifted Children - P.A.C.E.
Nominated by Janice Gruchy

Richmond Hill, ON

2021
DANFORTH COLLEGIATE AND TECHNICAL INSTITUTE
Nominated by Jessica Chan

Toronto, ON

2021
AL-RISALA ACADEMY
Nominated by James Wang

Mississauga, ON

2021
Mentor College
Nominated by Eva Muresan

Mississauga, ON

2021
L’Amoreaux Collegiate Institute
Nominated by Cindy Tsang

Scarborough, ON

2021
Sir Wilfrid Laurier CI
Nominated by Dianne Hooper

Scarborough, ON

2021
Foundations For The Future Charter Academy High School
Nominated by Shelley Geran

Calgary, AB

2021
Sir John A. Macdonald Secondary School
Nominated by Greg Todd

Waterloo, ON

2021
St. Francis Xavier Catholic Secondary School
Nominated by Julie McGillvray

Milton, ON

2021
Master's Academy and College
Nominated by Susan McAllister

CALGARY, AB

2021
Grand River Collegiate Institute
Nominated by Richard Payne

Kitchener, ON

2021
Oak Park High School
Nominated by Troy Scott

Winnipeg, MB

2021
Bluevale Collegiate Institute
Nominated by Paul Moffatt

Waterloo, ON

2021
Royal Bay Secondary
Nominated by Leanne Harrington

Victoria, BC

2021
Collège de Bois-de-Boulogne
Nominated by Chantal Gingras

Montréal, QC

2021
BRITANNIA SECONDARY SCHOOL
Nominated by Alec MacInnes

Vancouver, BC

2021
J.T. FOSTER SCHOOL
Nominated by Lettie Croskery

NANTON, AB

2021
STEPHEN LEACOCK COLLEGIATE INSTITUTE
Nominated by Melanie Bast

TORONTO, ON

2021
Ridley College
Nominated by Bill Mitchell

St. Catharines, ON

2021
James Cardinal McGuigan
Nominated by Catherine Cimini

Toronto, ON

2021
SUTHERLAND SECONDARY SCHOOL
Nominated by Hazel Turner

NORTH VANCOUVER, BC

2021
Owen Sound District Secondary School
Nominated by Aimee Vereecke

Chesley, ON

2021
Monsignor Percy Johnson CSS
Nominated by Alexandria Melatti - Zanette

Toronto, ON

2021
ST LAWRENCE INTERM\ SECONDARY SCHOOL
Nominated by Jamie Carr

CORNWALL, ON

2021
Citadel High School
Nominated by Laura Maclean

Halifax, NS

2021
FRANCIS LIBERMANN CHS
Nominated by Daniela De Rose

Toronto, ON

2021
Safa and Marwa Islamic School
Nominated by Arslan Arif

MISSISSAUGA, ON

2021
Northern Secondary School
Nominated by Andrew Primmer

Toronto, ON

2021
Crowsnest Consolidated High School
Nominated by Lettie Croskery

COLEMAN, AB

2021
Bishop O'Byrne High School
Nominated by Phil St Louis

Calgary, AB

2021
MONSIGNOR PAUL DWYER HIGH SCHOOL
Nominated by Catherine Maugeri-Schuck

OSHAWA, ON

2021
London South Collegiate Institute
Nominated by Dennis Karasek

London, ON

2021
St. Brother Andre Catholic High School
Nominated by Guidance Teacher

Markham, ON

2021
Sentinel Secondary School
Nominated by Lisa Ulinder

West Vancouver, BC

2021
Blessed Trinity Catholic Secondary School
Nominated by Rose Heron

Grimsby, ON

2021
MAXWELL HEIGHTS PUBLIC SCHOOL
Nominated by Guidance Counsellor

OSHAWA, ON

2021
Virden Collegiate Institute
Nominated by Debra Peters

Virden, MB

2021
ST. PIUS X HIGH SCHOOL
Nominated by Tim Warren

Ottawa, ON

2021
DR. MARTIN LEBOLDUS HIGH SCHOOL
Nominated by Rhonda Horvath

REGINA, SK

2021
Brentwood College School
Nominated by Rick Rodrigues

Mill Bay, BC

2021
ACTON DISTRICT HIGH SCHOOL
Nominated by Marsha Schnekenburger

Acton, ON

2021
SELKIRK SECONDARY SCHOOL
Nominated by Jeff Pew

Kimberley, BC

2021
Simonds High School
Nominated by Brad MacDonald

Saint John, NB

2021
NOTTAWASAGA PINES SECONDARY SCHOOL
Nominated by April Bradley

ANGUS, ON

2021
R.H. KING ACADEMY
Nominated by Jason Podur

TORONTO, ON

2021
Chatham Kent Secondary School
Nominated by Jessica Skipper

Chatham, ON

2021
J. PERCY PAGE SCHOOL
Nominated by Gordon Mercy

EDMONTON, AB

2021
Spiritwood High School
Nominated by Shannon MacFarlane

Spiritwood, SK

2021
Upper Canada College
Nominated by Michelle Embury

Toronto, ON

2021
Glenlawn Collegiate
Nominated by Carly Friesen

Winnipeg, MB

2021
NECHAKO VALLEY SECONDARY
Nominated by Glenda Vahi

VANDERHOOF, BC

2021
Downsview Secondary School
Nominated by Monica de Jersey

North York, ON

2021
Bill Hogarth Secondary School
Nominated by Suzanne Kearsey

Markham, ON

2021
Bishop Alexander Carter Catholic Secondary School
Nominated by Heather Duguay

Hanmer, ON

2021
Bassano School
Nominated by Janice Schaffer

Bassano, AB

2021
Sacred Heart CHS
Nominated by Kyla King

Newmarket, ON

2021
Earl of March SS
Nominated by Correy Gervais

Kanata, ON

2021
SAUNDERS SECONDARY SCHOOL
Nominated by Kelly Wilton

LONDON, ON

2021
Hugh Boyd Secondary School
Nominated by Bert Wiens

RICHMOND, BC

2021
ECOLE SECONDAIRE CATHOLIQUE DE CASSELMAN
Nominated by Diane Parisien

CASSELMAN, ON

2021
Lewisporte Collegiate
Nominated by Angela Wilmott

Lewisporte, NL

2021
Emery C.I.
Nominated by Russel Chichester

Toronto, ON

2021
Middlefield C.I.
Nominated by Nigel Escoffery

Markham, ON

2021
Redeemer Christian High School
Nominated by Jason Grootenboer

Ottawa, ON

2021
Sacred Heart Catholic High School
Nominated by Nick Brisson

Stittsville, ON

2021
CLARKSON SECONDARY SCHOOL
Nominated by Steven Chan

MISSISSAUGA, ON

2021
Archbishop Carney Regional Secondary
Nominated by Charles Harris

PORT COQUITLAM, BC

2021
Waterford District High School
Nominated by Jessica Dulmage

Waterford, ON

2021
St. Mary's Academy
Nominated by Adrian McElrea

Winnipeg, MB

2021
NORWOOD DISTRICT HIGH SCHOOL
Nominated by Jodie McCullum

NORWOOD, ON

2021
St. Joseph SS
Nominated by Garry Robitaille

Mississauga, ON

2021
École secondaire publique Omer-Deslauriers
Nominated by Nadine Slater

Ottawa, ON

2021
WHITEWOOD SCHOOL
Nominated by Dean Harcourt

WHITEWOOD, SK

2021
Major Pratt
Nominated by Michelle Loewen

Russell, MB

2021
MONSIGNOR DOYLE CATHOLIC SECONDARY SCHOOL
Nominated by Kimberly Myers

Cambridge, ON

2021
WINDERMERE SECONDARY SCHOOL
Nominated by Malini Rajkumar

Vancouver, BC

2021
PEMBERTON SECONDARY SCHOOL
Nominated by Heather Quamme

PEMBERTON, BC

2021
École secondaire catholique Garneau
Nominated by Karine Lalumière

Orléans, ON

2021
North Toronto Collegiate Institute
Nominated by Jenny Hayden

Toronto, ON

2021
NEW GERMANY RURAL HIGH SCHOOL
Nominated by Chris Wentzell

New Germany, NS

2021
Richview Collegiate Institute
Nominated by Matt Perry

Etobicoke, ON

2021
James Fowler High School
Nominated by Hannah Lattack

Calgary, AB

2021
École secondaire catholique l’Envolée du Nord
Nominated by Maryse Bouchard

Kirkland Lake, ON

2021
F. E. Madill Secondary School
Nominated by Roger Stryker

Wingham, ON

2021
Le Collège français
Nominated by Conseillère orientation

Toronto, ON

2021
ST. BONAVENTURE'S COLLEGE
Nominated by Annette Mallay

St. JOhn's, NL

2021
COLCHESTER CHRISTIAN ACADEMY
Nominated by Rebecca Venhuis

Truro, NS

2021
MILTON DISTRICT HIGH SCHOOL
Nominated by Tanya MacLean

Milton, ON

2021
HUDSON COLLEGE
Nominated by Rachel Wise

TORONTO, ON

2021
THISTLETOWN COLLEGIATE INSTITUTE
Nominated by Susie Lascaris

TORONTO, ON

2021
NORTH GRENVILLE DISTRICT HIGH SCHOOL
Nominated by Shari Mitchell

Kemptville, ON

2021
Wallaceburg District Secondary School
Nominated by Heather Kardas

Wallaceburg, ON

2021
The Woodlands School
Nominated by Effie Lagoudis

Mississauga, ON

2021
ST. MARY'S CATHOLIC SCHOOL
Nominated by Scott Walker

Vegreville, AB

2021
Central Peel Secondary School
Nominated by Audrey Parker

Brampton, ON

2021
ST. THERESA OF LISIEUX CATHOLIC HIGH SCHOOL
Nominated by Lisa Joseph

Richmond Hill, ON

2021
Westwood Community High School
Nominated by Christine Tulk

Fort McMurray, AB

2021
Ecole St. Patrick High School
Nominated by Alicia Larade

Yellowknife, NT

2021
Etobicoke School of the Arts
Nominated by Natalie Webber

Toronto, ON

2021
Roland Michener Secondary School
Nominated by Kelly Cribbs

South Porcupine, ON

2021
St. Roch Catholic Secondary School
Nominated by Maria Ranieri

Brampton, ON

2021
Holy Heart of Mary High School
Nominated by Boyd Perry

St. John's, NL

2021
Templeton Academy
Nominated by Darryl Fost

Meadows, NL

2021
ROBERT F HALL CATHOLIC SCHOOL
Nominated by Christine Gibson

CALEDON EAST, ON

2021
SPECTRUM COMMUNITY SECONDARY SCHOOL
Nominated by Sarah Crisp

VICTORIA, BC

2021
École secondaire Georges-P.-Vanier
Nominated by Michel Seguin

HAMILTON, ON

2021
WESTMOUNT COLLEGIATE INSTITUTE
Nominated by Natasha Popiel

VAUGHAN, ON

2021
Bowness High School
Nominated by Jean Lee

Calgary, AB

2021
St. Anne High School
Nominated by Tina Gelinas

Belle River, ON

2021
OAKWOOD COLLEGIATE INSTITUTE
Nominated by Pauline Chang

Toronto, ON

2021
Prince of Wales
Nominated by Counsellor Clark

Vancouver, BC

2021
ST. PETERS SECONDARY SCHOOL
Nominated by Marcia Winkelman

Barrie, ON

2021
FOOTHILLS ACADEMY
Nominated by Laurel Braun

Calgary, AB

2021
ECOLE SECONDAIRE NEELIN HIGH SCHOOL
Nominated by Mattie Braden

BRANDON, MB

2021
Grant Park High School
Nominated by Lindsey Trudeau

Winnipeg, MB

2021
WHITE PINES COLLEGIATE
Nominated by Kerri Braido

SAULT STE MARIE, ON

2021
TILBURY DISTRICT HIGH SCHOOL
Nominated by Pamela Breault

TILBURY, ON

2021
ST. AUGUSTINE SCHOOL
Nominated by Kari-Anne Davidson

Ponoka, AB

2021
By His Grace Academy
Nominated by Kathleen Braden

Ottawa, ON

2021
J.C. CHARYK HANNA SCHOOL
Nominated by Dana Forsyth

HANNA, AB

2021
LAKESHORE COLLEGIATE INSTITUTE
Nominated by Laurie Craigen

TORONTO, ON

2021
MEATH PARK SCHOOL
Nominated by Matt Gray

Meath Park, SK

2021
TIMISKAMING DISTRICT SECONDARY SCHOOL
Nominated by Liz Rivet

NEW LISKEARD, ON

2021
East Antigonish Education Centre/Academy
Nominated by Amanda Marchand

Monastery, NS

2021
Western Technical-Commercial School
Nominated by Tina Morrison

Toronto, ON

2021
ST. THOMAS MORE COLLEGIATE
Nominated by Hank Bouwman

BURNABY, BC

2021
St. Thomas Aquinas Secondary School
Nominated by Andrew Robertson

Brampton, ON

2021
Birtle Collegiate
Nominated by Bill Bowley

Birtle, MB

2021
ECOLE SECONDAIRE L'ESSOR
Nominated by Marc Dubois

TECUMSEH, ON

2021
Vaughan Secondary School
Nominated by Anna Flikas

Thornhill, ON

2021
O'Gorman High School
Nominated by Kelly Ann Marks

Timmins, ON

2021
JOHN CABOT CATHOLIC SECONDARY SCHOOL
Nominated by Alan Cameron

MISSISSAUGA, ON

2021
Craig Kielburger Secondary School
Nominated by Joy Barnaby

Milton, ON

2021
Ardrossan Jr. Sr. High
Nominated by Tamia Richardson

Ardrossan, AB

2021
Central Elgin Collegiate Institute
Nominated by Jennifer Hebert

St. Thomas, ON

2021
New Westminster Secondary School
Nominated by Cindy Vit

New Westminster, BC

2021
WOODSTOCK COLLEGIATE INSTITUTE
Nominated by Jill Tuckey

Woodstock, ON

2021
ARNPRIOR DISTRICT HIGH SCHOOL
Nominated by Jane Grant

Arnprior, ON

2021
BACCALIEU COLLEGIATE
Nominated by Melissa Somerton

Old Perlican, NL

2021
A Y JACKSON SECONDARY SCHOOL
Nominated by Beth Chevalier

Kanata, ON

2021
Old Scona Academic
Nominated by Ann Mah

Edmonton, AB

2021
Catholic Central High School
Nominated by Michael Hardy

London, ON

2021
South Delta Secondary School
Nominated by Kathleen Fernandes

Delta, BC

2021
Laura Secord Secondary School
Nominated by Guidance Leader

St. Catharines, ON

2021
South Colchester Academy
Nominated by Heather Mumford

Brookfield, NS

2021
Garden City Collegiate
Nominated by Mike Peterson

Winnipeg, MB

2021
St James CHS
Nominated by Colin Malone

GUELPH, ON

2021
Holy Cross Catholic Academy
Nominated by Dina Monaco

Woodbridge, ON

2021
MAGRATH JR\ SR HIGH SCHOOL
Nominated by Mike Hansen

Magrath, AB

2021
Drumheller Valley Secondary School
Nominated by Sharlinda Teske

DRUMHELLER, AB

2021
Clayton Heights Secondary
Nominated by Nigel Fisher

Surrey, BC

2021
Seycove Secondary
Nominated by Kerry Henderson

North Vancouver, BC

2021
CLEARWATER SECONDARY SCHOOL
Nominated by Marie Giesbrecht

CLEARWATER, BC

2021
FUNDY HIGH SCHOOL
Nominated by Mark Butler

ST GEORGE, NB

2021
Pickering College School
Nominated by Guidance Counsellor

Newmarket, ON

2021
ALL SAINTS CATHOLIC SECONDARY SCHOOL
Nominated by Siobhan Quinn

WHITBY, ON

2021
Collège Jean-de-Brébeuf
Nominated by Dominique Rochefort

Montréal, QC

2021
EASTDALE COLLEGIATE
Nominated by Lillian CORONADO

OSHAWA, ON

2021
Collège André-Grasset
Nominated by Martin Beauregard

Montréal, QC

2021
BURLINGTON CENTRAL HIGH SCHOOL
Nominated by Jennifer Malley Victorino

BURLINGTON, ON

2021
Cégep Regional Lanaudière Joliette
Nominated by Ève Fiset

Joliette, QC

2021
Mount Douglas Secondary
Nominated by Dana Bailey

Victoria, BC

2021
MARKVILLE SECONDARY SCHOOL
Nominated by Jesse Bramer

MARKHAM, ON

2021
Crofton House School
Nominated by Jennifer Cheong

Vancouver, BC

2021
Monarch Park Collegiate
Nominated by Kelly Kebe

Toronto, ON

2021
Dr. Charles Best Secondary School
Nominated by Rachel John

Coquitlam, BC

2021
Central Toronto Academy
Nominated by Allison Conroy

Toronto, ON

2021
WESTLANE SECONDARY SCHOOL
Nominated by Sheona Bilon

NIAGARA FALLS, ON

2021
HIGHLAND SECONDARY SCHOOL
Nominated by Guidance Head

Comox, BC

2021
Collège Jean-de-Brébeuf
Nominated by Dominique Rochefort

Montréal, QC

2021
FLETCHER'S MEADOW SECONDARY SCHOOL
Nominated by Michael Martisek

BRAMPTON, ON

2021
Ashbury College
Nominated by Donna Moffatt

Ottawa, ON

2021
A R MacNeill Secondary School
Nominated by Dawn Pasin

Richmond, BC

2021
GLADSTONE SECONDARY SCHOOL
Nominated by Lisa Pacheco

Vancouver, BC

2021
Riverside Secondary School
Nominated by Pam Luddu

Port Coquitlam, BC

2021
Joane Cardinal-Schubert High School
Nominated by Linda Floyd

Calgary, AB

2021
Joane Cardinal-Schubert High School
Nominated by Linda Floyd

Calgary, AB

2021
SATEC @ W A Porter C I
Nominated by Michelle Singroy

Toronto, ON

2021
D.P. TODD SECONDARY SCHOOL
Nominated by Lisa Nicholson

PRINCE GEORGE, BC

2021
École Secondaire Népisiguit
Nominated by Gina Scichilone

BATHURST, NB

2021
Cariboo Hill Secondary
Nominated by Sandra Da Silva

Burnaby, BC

2021
Steveston-London Secondary School
Nominated by Lee Banta

Richmond, BC

2021
Abbotsford Christian School
Nominated by Monica deRegt

Abbotsford, BC

2021
Pacific Academy
Nominated by Laurie Teasdale

Surrey, BC

2021
MILLWOODS CHRISTIAN SCHOOL
Nominated by Rob Harrod

EDMONTON, AB

2021
THORSBY JUNIOR
Nominated by Kim Van Steenis

THORSBY, AB

2021
Yarmouth Consolidated Memorial High School
Nominated by Amy Bishara-Gillis

Yarmouth, NS

2021
GLENDALE SECONDARY SCHOOL
Nominated by Scott Ireland

HAMILTON, ON

2021
CAMPBELLFORD DISTRICT HIGH SCHOOL
Nominated by Sarah Murray

CAMPBELLFORD, ON

2021
Nepean High School
Nominated by Greg Fraser

Ottawa, ON

2021
Cégep Limoilou
Nominated by Étienne Giguère

Québec, QC

2021
Greenwood College School
Nominated by Jennifer Lillie

Toronto, ON

2021
Villanova College
Nominated by Jennifer Hann

KING CITY, ON

2021
Riverview High School
Nominated by Julie Doucette

Riverview, NB

2021
Orillia Secondary School
Nominated by Jennifer Couvrette

Orillia, ON

2021
GEORGIAN BAY SECONDARY SCHOOL
Nominated by Mike Page

MEAFORD, ON

2021
Middleton Regional High School
Nominated by Tara Coombs

Middleton, NS

2021
Northumberland Regional High School
Nominated by Krista Brown

Alma, NS

2021
NORTH DUNDAS DISTRICT HIGH SCHOOL
Nominated by Andrea. McDonell

CHESTERVILLE, ON

2021
Kingsville District High School
Nominated by Chris Clements

Kingsville, ON

2021
O'DONEL HIGH SCHOOL
Nominated by Laura M Halley

MOUNT PEARL, NL

2021
St. Edmund Campion Secondary School
Nominated by Andleeb Sheikh

Brampton, ON

2021
Cégep de Victoriaville
Nominated by Johanne Cote

Victoriaville, QC

2021
Cégep Limoilou
Nominated by Étienne Giguère

Québec, QC

2021
Auburn Drive High School
Nominated by Lindsay Munroe

Dartmouth, NS

2021
GLENDALE HIGH SCHOOL
Nominated by Derek Partlo

TILLSONBURG, ON

2021
TRADITIONAL LEARNING ACADEMY ONLINE
Nominated by Mary-Anne VanderHorst

Surrey, BC

2021
Sir Winston Churchill S.S.
Nominated by Sherrie Davis-Thompson

St. Catharines, ON

2021
WEXFORD COLLEGIATE SCHOOL FOR THE ARTS
Nominated by Johnson Kong

TORONTO, ON

2021
MARANATHA CHRISTIAN SCHOOL
Nominated by Kelsey Smith

WILLIAMS LAKE, BC

2021
École Alexandre-Taché
Nominated by Michele Dupuis

ST. ALBERT, AB

2021
St. Thomas Aquinas Catholic Secondary School
Nominated by Dan Keane

London, ON

2021
J.L. Ilsley High School
Nominated by Kelly Nickerson

Halifax, NS

2021
ST. IGNATIUS SECONDARY SCHOOL
Nominated by Francesco Carpino

THUNDER BAY, ON

2021
C.s.c Jeanne-Lajoie
Nominated by Marie-Claude Goulet

Pembroke, ON

2021
ENGLEHART HIGH SCHOOL
Nominated by Angela Stinkowji

Englehart, ON

2021
ST. JOHN'S HIGH SCHOOL
Nominated by Phoebe Proven

WINNIPEG, MB

2021
Fredericton High School
Nominated by Adam Dionne

Fredericton, NB

2021
Park View Education Centre
Nominated by Terra Lee Kelly

Bridgewater, NS

2021
CARLETON PLACE HIGH SCHOOL
Nominated by Elizabeth Anderson

CARLETON PLACE, ON

2021
Hughenden Public School
Nominated by Ryan Duffett

Hughenden, AB

2021
POLYVALENTE THOMAS-ALBERT
Nominated by Randy Browne

GRAND-SAULT, NB

2021
École secondaire catholique Paul-Desmarais
Nominated by Valérie Moquin

Ottawa, ON

2021
Holy Name of Mary College School
Nominated by Guidance Counsellor

Mississauga, ON

2021
HARTNEY SCHOOL
Nominated by Ashleigh Skelton

HARTNEY, MB

2021
Westcliffe
Nominated by Sam Motier

Marengo, SK

2021
COLLÉGIAL INTERNATIONAL SAINTE-ANNE
Nominated by Samuel Daigle

LACHINE, QC

2021
Cowichan Secondary
Nominated by Kevin van der Linden

Duncan, BC

2021
North Park SS
Nominated by Kerry Burns

Brampton, ON

2021
NORTHERN COLLEGIATE
Nominated by Mark Scott

SARNIA, ON

2021
W.P. Wagner High School
Nominated by Geraldine Vander Meulen

Edmonton, AB

2021
FATHER MICHAEL MCGIVNEY CATHOLIC ACADEMY
Nominated by Glen Dharmai

Markham, ON

2021
CANORA COMPOSITE SCHOOL
Nominated by Kim Eiteneier

CANORA, SK

2021
Hants East Rural High School
Nominated by Shawna Shiers

Milford, NS

2021
St. Mildred's-Lightbourn School
Nominated by Rosa Moreno-Zutautas

Oakville, ON

2021
Kwalikum Secondary
Nominated by Shelly Slaughter

Qualicum Beach, BC

2021
Abbotsford Senior Secondary School
Nominated by Paula Thompson

Abbotsford, BC

2021
St. Michaels University School
Nominated by Jennifer Bateman

Victoria, BC

2021
Charlottetown Rural High School
Nominated by Paul Power

Charlottetown, PE

2021
Margaret Barbour Collegiate Institute
Nominated by Heather Marlow

The Pas, MB

2021
Ecole HJ Cody School
Nominated by David Payne

Sylvan Lake, AB

2021
ECOLE SECONDAIRE COCHRANE HIGH
Nominated by Patti Mayer

Cochrane, ON

2021
UNITY CHRISTIAN SCHOOL
Nominated by Evelyn van Egdom

CHILLIWACK, BC

2021
BEAVER BRAE SECONDARY SCHOOL
Nominated by Sherrie Quistberg

KENORA, ON

2021
Chatham Christian High School
Nominated by Crystal Benallick

CHATHAM, ON

2021
Peninsula Shores District School
Nominated by Ruth Ann Essery-Pickett

Wiarton, ON

2021
École secondaire catholique L'Alliance
Nominated by Kelly O'Donnell

Iroquois Falls, ON

2021
Prairie Mountain High
Nominated by Vanessa Rigaux

Somerset, MB

2021
École secondaire publique Odyssée
Nominated by Sylvie Vannier

NORTH BAY, ON

2021
St. Andrew's College
Nominated by Tanya McCormick

Aurora, ON

2021
Cégep Regional Lanaudière Joliette
Nominated by Ève Fiset

Joliette, QC

2021
Cégep Marie-Victorin
Nominated by Valérie Bellemare

Montréal-Nord, QC

2021
Mississauga S.S.
Nominated by Gregory Carrega

Mississauga, ON

2021
Osoyoos Secondary School
Nominated by Nicole Quintal

Osoyoos, BC

2021
WEST HUMBER COLLEGIATE INSTITUTE
Nominated by Francesca Zuccarelli

Etobicoke, ON

2021
Saint Mary's Bay Academy
Nominated by Deb Tufts

Saint Bernard, NS

2021
St. Anne's CSS
Nominated by Glen Ditner

Clinton, ON

2021
École secondaire catholique Pierre-Savard
Nominated by Diana Gharib

Ottawa, ON

2021
Sir Charles Tupper Secondary
Nominated by Jackie Ellis

Vancouver, BC

2021
Bnei Akiva Schools-Yeshivat Or Chaim
Nominated by Gerald Lazar

Toronto, ON

2021
ECOLE SECONDAIRE FRANCO-CITE
Nominated by MARTIN POITRAS

STURGEON FALLS, ON

2021
THOROLD SECONDARY SCHOOL
Nominated by Cara Stewart

Thorold, ON

2021
St. Andrew's Regional High School
Nominated by Michele Sanders

Victoria, BC

2021
ST. GEORGE'S SCHOOL
Nominated by Maebh Carragher

Vancouver, BC

2021
MACKENZIE HIGH SCHOOL
Nominated by David Miller

Deep River, ON

2021
Cégep Beauce-Appalaches
Nominated by Valérie Larose

Saint-Georges, QC

2021
Goose Lake High
Nominated by Nancy Kendrick

Roblin, MB

2021
GOVERNOR SIMCOE SECONDARY SCHOOL
Nominated by Tim Tope

St. Catharines, ON

2021
Lycée Claudel
Nominated by Élodie Bouvier

Ottawa, ON

2021
Saint Michael Catholic High School
Nominated by Chris Zanutto

Niagara Falls, ON

2021
Patrick Fogarty CSS
Nominated by Brad MacNeil

Orillia, ON

2021
TOMMY DOUGLAS COLLEGIATE
Nominated by David Berg

SASKATOON, SK

2021
Centennial Collegiate
Nominated by Caitlin O'Brien

Guelph, ON

2021
Balmoral Hall School
Nominated by University Advisor

Winnipeg, MB

2021
Toronto District Christian High School
Nominated by Evelyn Dengerink

WOODBRIDGE, ON

2021
St. Mother Teresa High School
Nominated by Nicole Chiasson

Ottawa, ON

2021
GLENDON SCHOOL
Nominated by Nicole Yadlowsky

Glendon, AB

2021
Granite Ridge Education Centre
Nominated by Elizabeth Steele-Drew

SHARBOT LAKE, ON

2021
CARBONEAR COLLEGIATE
Nominated by Deanna Murphy

Carbonear, NL

2021
ST. MARY CATHOLIC HIGH SCHOOL
Nominated by Diane Wooller

Brockville, ON

2021
E. W. PRATT HIGH SCHOOL
Nominated by Ken Janzen

HIGH PRAIRIE, AB

2021
Shas Ti Kelly Road Secondary
Nominated by Bernadatte Colarosa

PRINCE GEORGE, BC

2021
The Fernie Academy
Nominated by Nicole Yates

Fernie, BC

2021
Sullivan Heights Secondary School
Nominated by Erin Pacheco

Surrey, BC

2021
Reynolds Secondary
Nominated by Patricia Daniells

Victoria, BC

2021
ECOLE GRANDE-RIVIERE
Nominated by Lise Michaud-Martin

SAINT-LEONARD, NB

2021
Cégep Limoilou
Nominated by Étienne Giguère

Québec, QC

2021
Byrne Creek Secondary
Nominated by Darrin Davies

Burnaby, BC

2021
Stephenville High School
Nominated by Rhoda Mulrooney

Stephenville, NL

2021
Guildford Park Secondary
Nominated by Paula Jamieson

Surrey, BC

2021
COLLÉGIAL INTERNATIONAL SAINTE-ANNE
Nominated by Samuel Daigle

LACHINE, QC

2021
TURNER FENTON SECONDARY SCHOOL
Nominated by Alqa Islam

BRAMPTON, ON

2021
CARBERRY COLLEGIATE
Nominated by Ryan Robson

CARBERRY, MB

2021
Donald A. Wilson S.S.
Nominated by Jennifer Matthews

Whitby, ON

2021
POLYVALENTE CLEMENT-CORMIER
Nominated by Nicole Feisst

BOUCTOUCHE, NB

2021
Western Canada High School
Nominated by Kathie Coutts

Calgary, AB

2021
Imperial School
Nominated by Skyler Hart

Imperial, SK

2021
Mennonite Brethren Collegiate Institute
Nominated by Reynold Buhler

Winnipeg, MB

2021
Alberni District Secondary School
Nominated by Lizabeth Bill

PORT ALBERNI, BC

2021
CARPENTER HIGH SCHOOL
Nominated by Carla Waterman

MEADOW LAKE, SK

2021
RUNDLE COLLEGE ACADEMY
Nominated by Haley Keast

Calgary, AB

2021
WATERFORD VALLEY HIGH
Nominated by Allison Kirkland

St. John's, NL

2021
VALLEY CHRISTIAN ACADEMY
Nominated by David Cameron

Osler, SK

2021
GRAY ACADEMY OF JEWISH EDUCATION
Nominated by Lindsey Leipsic

winnipeg, MB

2021
CREMONA SCHOOL
Nominated by Ruth Dougherty

Cremona, AB

2021
WESTMINSTER S.S.
Nominated by Lorenzo Barbon

LONDON, ON

2021
Dr. E.P. Scarlett High School
Nominated by Julie Nishimura

Calgary, AB

2021
Sir John A Macdonald High School
Nominated by Coreen Parsons

Upper Tantallon, NS

2021
Cobequid Educational Centre
Nominated by Tom Shreve

Truro, NS

2021
GEORGE MCDOUGALL HIGH SCHOOL
Nominated by Erin Duggan

AIRDRIE, AB

2021
HILLFIELD STRATHALLAN COLLEGE
Nominated by Don Haag

HAMILTON, ON

2021
F.J. BRENNAN SECONDARY SCHOOL
Nominated by Lisa Burke

WINDSOR, ON

2021
STRATHCONA SCHOOL
Nominated by Ron Ward

EDMONTON, AB

2021
KILLARNEY SECONDARY SCHOOL
Nominated by Stephanie Glynianyi

Vancouver, BC

2021
Regina Christian School
Nominated by Krista Munson

Regina, SK

2021
Rick Hansen Secondary
Nominated by Sandra Richardson

Mississauga, ON

2021
Winston Churchill High School
Nominated by Samuel Ojo

Lethbridge, AB

2021
MUSQUODOBOIT RURAL HIGH SCHOOL
Nominated by Angela MacKenzie Boudreau

MIDDLE MUSQUODOBOIT, NS

2021
INSITUTE COLLEGIAL VINCENT MASSEY COLLEGIATE
Nominated by Susanne Suffield

WINNIPEG, MB

2021
Grimsby Secondary School
Nominated by Joedy Ebert

Grimsby, ON

2021
Swift Current Comprehensive High School
Nominated by Melanie Arntsen

Swift Current, SK

2021
Georges Vanier Secondary School
Nominated by Jeffrey Caton

Toronto, ON

2021
CENTENNIAL CHRISTIAN SCHOOL
Nominated by Joshua Kui

Terrace, BC

2021
CRESCENT COLLEGIATE
Nominated by Jeffery Chard

South Dildo, NL

2021
GRACE CHRISTIAN SCHOOL
Nominated by Jason Biech

CHARLOTTETOWN, PE

2021
CARDINAL LEGER SECONDARY SCHOOL
Nominated by Filomena Littlejohn

Brampton, ON

2021
École secondaire Gaétan-Gervais
Nominated by Emmanuelle Ritson

Oakville, ON

2021
Albert E. Peacock Collegiate
Nominated by Corrie Lewis

Moose Jaw, SK

2021
Collège Jean-de-Brébeuf
Nominated by Dominique Rochefort

Montréal, QC

2021
BONAR LAW MEMORIAL SCHOOL
Nominated by Vickilyn Carter

REXTON, NB

2021
Magee Secondary
Nominated by Counsellor Kanavos

VANCOUVER, BC

2021
CONSORT SCHOOL
Nominated by Hilary Leuschen

Consort, AB

2021
Bishop Tonnos Catholic Secondary School
Nominated by Nadia Fortino-Bataneat

Ancaster, ON

2021
Bloor Collegiate Institute
Nominated by Eric Lee

Toronto, ON

2021
FATHER MICHAEL GOETZ SCHOOL
Nominated by Kim Aldunate

MISSISSAUGA, ON

2021
Woodstock High
Nominated by Tim Wright

Hay Settlement, NB

2021
Saint Paul Catholic High School
Nominated by Lauren Serravalle

Niagara Falls, ON

2021
CLOUD RIVER ACADEMY
Nominated by Paul White

RODDICKTON, NL

2021
GEORGETOWN DISTRICT HIGH SCHOOL
Nominated by Ryan Presutti

Georgetown, ON

2021
Lethbridge Collegiate Institute
Nominated by Samuel Ojo

LETHBRIDGE, AB

2021
VIMY RIDGE ACADEMY
Nominated by Anne Lambert

Edmonton, AB

2021
École de la Rose sauvage
Nominated by Anick Dion

CALGARY, AB

2021
Cathedral High School
Nominated by Fabrizio Filice

Hamilton, ON

2021
ECOLE SECONDAIRE STE-FAMILLE
Nominated by Véronique Martineau

MISSISSAUGA, ON

2021
Cégep de Saint-Laurent
Nominated by Sylvie Gaudreau

Montréal, QC

2021
Edison Private School
Nominated by Terri DeMos

Okotoks, AB

2021
Holy Cross Secondary School
Nominated by Colette McNally

Strathroy, ON

2021
Cégep Limoilou
Nominated by Étienne Giguère

Québec, QC

2021
Pitt Meadows Secondary
Nominated by Penny Griffin

Pitt Meadows, BC

2021
FORESTBURG SCHOOL
Nominated by Gordon Thompson

FORESTBURG, AB

2021
ORCHARD PARK SECONDARY SCHOOL
Nominated by Sean Ferney

Stoney Creek, ON

2021
Courtice Secondary School
Nominated by Tracey Kirkland

Courtice, ON

2021
LESTER B. PEARSON CATHOLIC HIGH SCHOOL
Nominated by Jodie Keough

GLOUCESTER, ON

2021
G. W. GRAHAM MIDDLE-SECONDARY SCHOOL
Nominated by Kim Willock

Chilliwack, BC

2021
NORTH QUEENS COMMUNITY SCHOOL
Nominated by Katrina Stringer

CALEDONIA, NS

2021
LISTOWEL DISTRICT SECONDARY SCHOOL
Nominated by Deborah Goggins

LISTOWEL, ON

2021
BETHLEHEM CATHOLIC HIGH SCHOOL
Nominated by Kathy Puto

Saskatoon, SK

2021
Eden High School
Nominated by Annie Mercier-Beaudoin

St. Catharines, ON

2021
Vanier College
Nominated by Jim Atkinson

Montréal, QC

2021
Cégep de Thetford
Nominated by Nathalie Jacques

Thetford Mines, QC

2021
CLARINGTON CENTRAL SECONDARY SCHOOL
Nominated by Faith Sadera

BOWMANVILLE, ON

2021
Appleby College
Nominated by Michelle Patterson

Oakville, ON

2021
Waterdown District High School
Nominated by Greg Gregoriou

Waterdown, ON

2021
Glenlyon Norfolk School
Nominated by Angela Colibaba

Victoria, BC

2021
Rockridge Secondary School
Nominated by Bianca Ferrajohn

West Vancouver, BC

2021
North Park Collegiate-Vocational School
Nominated by Liz Moruzi

brantford, ON

2021
École secondaire Mosaïque
Nominated by Amy d'Eon

Dartmouth, NS

2021
HOLY ROSARY HIGH SCHOOL
Nominated by Cameron Steuart

LLOYDMINSTER, AB

2021
St Patrick High School
Nominated by KEVIN KOSTER

Thunder Bay, ON

2021
Burnaby Central Secondary School
Nominated by Teacher Morabito

Burnaby, BC

2021
Cégep Regional Lanaudière Joliette
Nominated by Ève Fiset

Joliette, QC

2021
West Island College
Nominated by Steven Smith

Calgary, AB

2021
East Three Secondary School
Nominated by Krista Cudmore

INUVIK, NT

2021
Champlain Regional College Saint-Lambert
Nominated by Alex Borja

St lambert, QC

2021
HOLY REDEEMER CATHOLIC HIGH SCHOOL
Nominated by Mekha George

EDSON, AB

2021
St. Patrick Catholic Secondary School
Nominated by Susan Kacala-Blinco

Toronto, ON

2021
Moscrop Secondary School
Nominated by Cindy Wong

Burnaby, BC

2021
CÉGEP DE SHAWINIGAN
Nominated by Marie-Pier Cloutier

Shawinigan, QC

2021
ST. JOAN OF ARC CATHOLIC SECONDARY SCHOOL
Nominated by Jennifer Rogina

MISSISSAUGA, ON

2021
CANMORE COLLEGIATE HIGH SCHOOL
Nominated by Kim Janse

canmore, AB

2021
Smithville Christian High School
Nominated by Linda Booy-Korvemaker

Smithville, ON

2021
Sinclair Secondary School
Nominated by Domenic Cirone

Whitby, ON

2021
Perth District Collegiate Institute
Nominated by Sharon Bourque

Perth, ON

2021
Brooklin High School
Nominated by Dallas Knowles

Brooklin, ON

2021
Champlain St. Lawrence
Nominated by Nicole-Anne Daigle

Quebec, QC

2021
Kildonan-East Collegiate
Nominated by Susan HockenAttwell

Winnipeg, MB

2021
Christ the King
Nominated by Christine Pavanetto

Georgetown, ON

2021
Gidgalang Kuuyas Naay Secondary School
Nominated by Debi Laughlin

Queen Charlotte, BC

2021
Our Lady of the Lake Catholic College School
Nominated by Adrienne Gelling

Keswick, ON

2021
Halifax West High School
Nominated by Glen MacDuff

Halifax, NS

2021
CORNERSTONE CHRISTIAN SCHOOL
Nominated by Tanya Johnson

MOOSE JAW, SK

2021
École secondaire Étienne-Brûlé
Nominated by Diana Petrovszki

North York, ON

2021
King's Christian Collegiate
Nominated by Leslie Brodie

OAKVILLE, ON

2021
Carson Graham Secondary
Nominated by Liz Thornhill

North Vancouver, BC

2021
JOHN ABBOTT COLLEGE
Nominated by Anthony Haddad

Sainte-Anne-de-Bellevue, QC

2021
TRANSCONA COLLEGIATE
Nominated by Janet Knutson

WPG, MB

2021
Pearson College UWC
Nominated by Becky Halvorson

Victoria, BC

2021
Barrington Municipal High School
Nominated by Melanie d'Entremont

Barrington, NS

2021
Cégep Beauce-Appalaches
Nominated by Valérie Larose

Saint-Georges, QC

2021
Leduc Composite High School
Nominated by Shelley Hamilton

Leduc, AB

2021
SMITHERS SECONDARY SCHOOL
Nominated by Katherine Brach

SMITHERS, BC

2021
ECOLE SECONDAIRE GISELE LALONDE
Nominated by Manon Boulanger

Orleans, ON

2021
Lord Selkirk Regional Comprehensive Secondary School
Nominated by Starlene Mosienko

Selkirk, MB

2021
Etobicoke C.I.
Nominated by Amanda Castelli

Toronto, ON

2021
SMALLWOOD ACADEMY
Nominated by Glendene Barrow

Gambo, NL

2021
St. Elizabeth Catholic High School
Nominated by Nino Stramaglia

Thornhill, ON

2021
SOUTH CARLETON HIGH SCHOOL
Nominated by Mellissa Wright

Richmond, ON

2021
HERITAGE COLLEGIATE
Nominated by Laura Gushue

Lethbridge, NL

2021
LINDSAY COLLEGIATE
Nominated by Kathy Naylor

LINDSAY, ON

2021
ST. STEPHEN'S SECONDARY SCHOOL
Nominated by Joelle LaRonde

Bowmanville, ON

2021
Moncton High School
Nominated by Charlene Yetman

Moncton, NB

2021
ST. JOSEPH CATHOLIC HIGH SCHOOL
Nominated by Pamela Martin

GRANDE PRAIRIE, AB

2021
Stephen Lewis Secondary School
Nominated by Marissa Revzen-Ellis

Vaughan, ON

2021
Oilfields High School
Nominated by Lori Isberg

Black Diamond, AB

2021
St. John's Kilmarnock School
Nominated by Ian Carswell

Breslau, ON

2021
Chatelech Secondary
Nominated by Sean Smith

Sechelt, BC

2021
Maple High School
Nominated by Rini Khatri

Maple, ON

2021
Academie Ste Cecile International School
Nominated by Benjamin Cooper

Windsor, ON

2021
BISHOP JAMES MAHONEY HIGH SCHOOL
Nominated by Constance Sacher

SASKATOON, SK

2021
London District Christian Secondary School
Nominated by Jacky Dieleman

London, ON

2021
Elphinstone Secondary School
Nominated by Scott Bruce

GIBSONS, BC

2021
SIR JOHN A. MACDONALD COLLEGIATE INSTITUTE
Nominated by Erin MacKay

Toronto, ON

2021
Hillcrest HS
Nominated by Jamie Bell

Ottawa, ON

2021
CLARENCE FULTON SECONDARY SCHOOL
Nominated by Lynn Seed

VERNON, BC

2021
Holy Trinity Catholic High School
Nominated by Robbyn Deroo

Simcoe, ON

2021
St. Maurice School
Nominated by Bryan Doiron

Winnipeg, MB

2021
St. Maurice School
Nominated by Bryan Doiron

Winnipeg, ON

2021
James M HIll
Nominated by Krista Hamilton

Miramichi, NB

2021
Champlain Regional College Saint-Lambert
Nominated by Alex Borja

St lambert, QC

2021
NOTRE DAME COLLEGIATE
Nominated by Jason Sekura

HIGH RIVER, AB

2021
MOUNT SENTINEL SECONDARY SCHOOL
Nominated by Mount Sentinel Secondary School

South Slocan, BC

2021
Collège Churchill
Nominated by Lynsey Lodge

Winnipeg, MB

2021
ST. JEAN DE BREBEUF CATHOLIC SECONDARY SCHOOL
Nominated by Alyssa Iafrates

HAMILTON, ON

2021
Glengarry District High School
Nominated by Katherine Adams

Alexandria, ON

2021
CALEDONIA SECONDARY SCHOOL
Nominated by Robin MacLeod

TERRACE, BC

2021
THOMAS L. KENNEDY SECONDARY SCHOOL
Nominated by Eva Mendonca

MISSISSAUGA, ON

2021
St. Michael Catholic High School
Nominated by Steve MacDonald

Kemptville, ON

2021
VISTA VIRTUAL SCHOOL
Nominated by Frank McCallum

Calgary, AB

2021
Foothills Composite High School
Nominated by Shanda Dupras

Okotoks, AB

2021
Harbord Collegiate Institute
Nominated by Yuri Narula

Toronto, ON

2021
0014U00002Cb0OCQAZ
Nominated by 0034U00002WW4K8QAL

Brampton, ON

2021
WEST HILL COLLEGIATE INSTITUTE
Nominated by Alison Renzetti

Toronto, ON

2021
SOUTHEAST COLLEGIATE
Nominated by Amanda Toews

WINNNIPEG, MB

2021
Hamilton District Christian HS
Nominated by James Apers

Hamilton, ON

2021
ECOLE SECONDAIRE LA CITADELLE
Nominated by Martin Bombardier

CORNWALL, ON

2021
Harbour View High School
Nominated by Heather Malco

Saint John, NB

2021
Eastside Secondary School
Nominated by Janeen Ferriss

Belleville, ON

2021
LONGFIELDS DAVIDSON HEIGHTS SECONDARY SCHOOL
Nominated by Michael Snarr

NEPEAN, ON

2021
Roncalli Central High
Nominated by Michelle Walsh

Avondale, NL

2021
ECOLE NOTRE-DAME DES MONTS
Nominated by Chantal Roussel-Quimper

Canmore, AB

2021
College Beliveau
Nominated by Sandra Gratton

Winnipeg, MB

2021
CHRIST THE KING JR
Nominated by Vanessa Colombina

LEDUC, AB

2021
TECUMSEH VISTA ELEM-SECONDARY SCHOOL
Nominated by Matt Biggley

TECUMSEH, ON

2021
Crocus Plains Regional Secondary School
Nominated by Alison Porter

Brandon, MB

2021
DE LA SALLE COLLEGE
Nominated by Kristen Richards

TORONTO, ON

2021
Georges P. Vanier
Nominated by Katrina Jolie

Donnelly, AB

2021
Harry Ainlay
Nominated by Shelley Boan

Edmonton, AB

2021
FH COLLINS SECONDARY
Nominated by Michel Morris

WHITEHORSE, YT

2021
Seven Oaks Met School
Nominated by Terri Willard

Winnipeg, BC

2021
WINSTON HIGH SCHOOL
Nominated by Terry Braman

Watrous, SK

2021
Frances Kelsey Secondary School
Nominated by Jeff Rowan

Mill Bay, BC

2021
RIVERSIDE SECONDARY SCHOOL
Nominated by Sonia DeAndrade-Scofield

WINDSOR, ON

2021
CÉGEP DE SHAWINIGAN
Nominated by Marie-Pier Cloutier

Shawinigan, QC

2021
MILLWOOD HIGH SCHOOL
Nominated by Kate Lovett

LOWER SACKVILLE, NS

2021
Brookfield High School
Nominated by Derek Eyamie

Ottawa, ON

2021
COPPER RIDGE ACADEMY
Nominated by Ryan White

BAIE VERTE, NL

2021
Johnston Heights Secondary
Nominated by Emily Hayler

Surrey, BC

2021
Corner Brook Regional High
Nominated by Lori Chynn

Corner Brook, NL

2021
ECOLE SECONDAIRE JULES-VERNE
Nominated by Hamida Bendriss

VANCOUVER, BC

2021
Ecole Secondaire Lacombe Composite High School
Nominated by Linda Pack

Lacombe, AB

2021
ST. JOSEPH'S ACADEMY
Nominated by Heather Cull

Lamaline, NL

2021
Martin Collegiate
Nominated by Jennifer Oleson

Regina, SK

2021
Estevan Comprehensive School
Nominated by Dutka Stacy

Estevan, SK

2021
The Bishop Strachan School
Nominated by Laura Poce

Toronto, ON

2021
Jarvis Collegiate
Nominated by Martha Beaudry

Toronto, ON

2021
Ursuline College Chatham
Nominated by Raymond Power

Chatham, ON

2021
Haliburton Highlands Secondary School
Nominated by Jessica Lloyd

Haliburton, ON

2021
Grey Highlands Secondary School
Nominated by Meredith Christie-Short

Flesherton, ON

2021
RIDEAU DISTRICT HIGH SCHOOL
Nominated by Brent Brown

Elgin, ON

2021
St. Clement's School
Nominated by Michelle Carvalho

Toronto, ON

2021
Miles Macdonell Collegiate
Nominated by Shelley Morran

Winnipeg, MB

2021
SAINT FRANCIS CATHOLIC SECONDARY SCHOOL
Nominated by Patrick Sullivan

ST CATHARINES, ON

2021
Chilliwack Secondary
Nominated by Korilea Soltys

Chilliwack, BC

2021
COLONEL GRAY SENIOR HIGH SCHOOL
Nominated by Mike Peterson

CHARLOTTETOWN, PE

2021
PORTER CREEK SECONDARY SCHOOL
Nominated by Trevor Hale

WHITEHORSE, YT

2021
Blyth Academy Etobicoke
Nominated by Tina Pace

Toronto, ON

2021
Henry Wise Wood
Nominated by Josy Renaud

Calgary, AB

2021
Edge School
Nominated by Diana Fridd

Calgary, AB

2021
St. Thomas More Catholic Secondary School
Nominated by Tiffany Shields

Hamilton, ON

2021
COLLEGE AVENUE SECONDARY SCHOOL
Nominated by Jessica Dowset

Woodstock, ON

2021
Virtual Learning Centre
Nominated by Shannon Kuypers

LINDSAY, ON

2021
LAKESHORE CATHOLIC HIGH SCHOOL
Nominated by Joanne Capretta

PORT COLBORNE, ON

2021
Shelburne Regional High School
Nominated by Amanda Rankin

Shelburne, NS

2021
Mountain View Academy
Nominated by Colleen Ryan

Calgary, AB

2021
Archbishop MacDonald High School
Nominated by Lisa Reeves

Edmonton, AB

2021
Sir John Franklin High School
Nominated by Dean MacInnis

Yellowknife, NT

2021
Hagersville Secondary School
Nominated by Mark Kolenc

Hagersville, ON

2021
St. Paul Regional High School
Nominated by Angele Morrison

St. Paul, AB

2021
Lawrence Park Collegiate Institute
Nominated by Janine Sacks

Toronto, ON

2021
Collège Lionel-Groulx
Nominated by Mylène Damphousse

Sainte-Thérèse, QC

2021
PIIKANI NATION SECONDARY SCHOOL
Nominated by Carly Bastien

BROCKET, AB

2021
SIR OLIVER MOWAT COLLEGIATE INSTITUTE
Nominated by Karen Gilmour

TORONTO, ON

2021
Windsor Secondary
Nominated by David Lavallee

North Vancouver, BC

2021
St. Aloysius Gonzaga S.S.
Nominated by Jason Eagles

Mississauga, ON

2021
AJAX HIGH SCHOOL
Nominated by Guidance Counsellor

AJAX, ON

2021
ECOLE SECONDAIRE NOUVELLE ALLIANCE
Nominated by Jean Theriault

Barrie, ON

2021
Queen Elizabeth High School
Nominated by Aimee Furey

CALGARY, AB

2021
SOUTH KAMLOOPS SECONDARY SCHOOL
Nominated by Vesna Cavlek

KAMLOOPS, BC

2021
Gonzaga High School
Nominated by Tom Moret

St Johns, NL

2021
Bracebridge Muskoka Lakes S.S.
Nominated by Jenny Smith

Bracebridge, ON

2021
LINCOLN M. ALEXANDER SECONDARY SCHOOL
Nominated by Nadine Daniel

MISSISSAUGA, ON

2021
MIRAMICHI VALLEY HIGH SCHOOL
Nominated by Melissa O'Donnell

MIRAMICHI, NB

2021
St Joseph High School
Nominated by Tanya Becker

Saskatoon, SK

2021
HAWTHORN SCHOOL FOR GIRLS
Nominated by Kathryn Nijssen

NORTH YORK, ON

2021
NANCY CAMPBELL COLLEGIATE INSTITUTE
Nominated by Cindy Wang

Stratford, ON

2021
Silverthorn C.I.
Nominated by Gurt Bageria

Etobicoke, ON

2021
Markham District High School
Nominated by Gabrielle McGill

Markham, ON

2021
WILLIAM MASON SCHOOL
Nominated by Todd Atkings

Choiceland, SK

2021
J G Diefenbaker
Nominated by Hannah MacDonald

Cakgary, AB

2021
St. David Catholic Secondary School
Nominated by Jennifer Nagy

Waterloo, ON

2021
St. Francis Xavier S.S.
Nominated by Catherine O'Keefe

Mississauga, ON

2021
MAYERTHORPE JR\ SR HIGH SCHOOL
Nominated by Beth Jager

MAYERTHORPE, AB

2021
Bellerose Composite High School
Nominated by Clayton Beebe

St. Albert, AB

2021
WH Croxford High School
Nominated by Paulette Morck

Airdrie, AB

2021
St. Stephen High School
Nominated by Tricia Calder

St. Stephen, NB

2021
DARTMOUTH HIGH SCHOOL
Nominated by Jennifer Adams

DARTMOUTH, NS

2021
Oak Bay Secondary
Nominated by Scott Alexander

Victoria, BC

2021
PEACE WAPITI ACADEMY
Nominated by Julian Camsell

GRANDE PRAIRIE, AB

2021
SEAWAY DISTRICT HIGH SCHOOL
Nominated by Jeffrey Crooke

IROQUOIS, ON

2021
Forest Heights Community School
Nominated by Debra Hofrichter

Chester Basin, NS

2021
Bernice MacNaughton High School
Nominated by Stephen Harris

Moncton, NB

2021
ST. THERESA'S CATHOLIC HIGH SCHOOL
Nominated by Trina Janveau

MIDLAND, ON

2021
Peter Skene Ogden Senior Secondary
Nominated by Ian Watson

100 Mile House, BC

2021
LOYOLA CATHOLIC SECONDARY SCHOOL
Nominated by Renee Kerr

MISSISSAUGA, ON

2021
The Country Day School
Nominated by Director of Post Counselling

King, ON

2021
TanenbaumCHAT Wallenberg Campus
Nominated by Richard Stoll

Toronto, ON

2021
CORONATION SCHOOL
Nominated by Candice Bussing

Coronation, AB

2021
Robert Southey
Nominated by Kathleen Istace

Southey, SK

2021
PARKDALE COLLEGIATE INSTITUTE
Nominated by Wilma Pidhayny

TORONTO, ON

2021
Oakridge Secondary School
Nominated by Guidance Counsellor

London, ON

2021
St. Theresa Catholic SS
Nominated by Tanya Vinkle

Belleville, ON

2021
BAYSIDE SECONDARY SCHOOL
Nominated by Kate Primeau

BELLEVILLE, ON

2021
Elmwood
Nominated by Jessee Burak

Winniepg, MB

2021
STANLEY HUMPHRIES SECONDARY SCHOOL
Nominated by Jackie Letkeman

CASTLEGAR, BC

2021
Ecole Mission Secondary School
Nominated by Sonia Gill

Mission, BC

2021
Newtonbrook S.S.
Nominated by Remy Basu

Toronto, ON

2021
White Oaks Secondary School
Nominated by Jackie Morris

Oakville, ON

2021
COLLÉGIAL INTERNATIONAL SAINTE-ANNE
Nominated by Samuel Daigle

Lachine, QC

2021
Garth Webb Secondary School
Nominated by Adrienne Tolton

Oakville, ON

2021
J.A. WILLIAMS HIGH SCHOOL
Nominated by Lisa Dribnenki

J. A. Williams High School, AB

2021
Blyth Academy Burlington
Nominated by Nicole Cavanaugh

Burlington, ON

2021
ST. MARCELLINUS SECONDARY SCHOOL
Nominated by Giuseppe Corapi

MISSISSAUGA, ON

2021
CLAVET COMPOSITE SCHOOL
Nominated by Brendan O'Reilly

CLAVET, SK

2021
Central Kings Rural High School
Nominated by Melissa Lockhart

Cambridge, NS

2021
Halifax Grammar School
Nominated by Director of Academics and Counseling

HALIFAX, NS

2021
NELSON HIGH SCHOOL
Nominated by Andrew Ball

Burlington, ON

2021
WISDOM Home Schooling
Nominated by TobyLauren Burgess

Derwent, AB

2021
Earl Marriott Secondary School
Nominated by Stephanie Canino

SURREY, BC

2021
Mother Margaret Mary High School
Nominated by Thomas Collins

Edmonton, AB

2021
LOYALIST COLLEGIATE
Nominated by Corinna Dupuis

Kingston, ON

2021
Kelowna Christian School
Nominated by Tanis Mischaud

Kelowna, BC

2021
St. Mary High School
Nominated by Meta Rapin

Prince Albert, SK

2021
St. Michael Catholic Secondary School
Nominated by Michael Pupo

Bolton, ON

2021
St. John Paul II Catholic Secondary School
Nominated by Rachel Vigliatore

Toronto, ON

2021
VICTORIA PARK COLLEGIATE INSTITUTE
Nominated by Samantha Barber

TORONTO, ON

2021
Wainwright High School
Nominated by Sandra Grunow

WAINWRIGHT, AB

2021
IMMACULATA HIGH SCHOOL
Nominated by Kristan Taylor

Ottawa, ON

2021
Frank Hurt Secondary School
Nominated by Paige Warnock

Surrey, BC

2021
ST. MARGARET'S SCHOOL
Nominated by Kathryn DaSilva

Victoria, BC

2021
JMA Armstrong High School
Nominated by Amie Dorcas

Salisbury, NB

2021
Terry Fox Secondary
Nominated by Karen Edgell

Port Coquitlam, BC

2021
Loretto Abbey C.S.S.
Nominated by Orest Sawka

Toronto, ON

2021
St. Peter the Apostle Catholic High School
Nominated by Kayla Plaizier

Spruce Grove, AB

2021
St. Andre Bessette Catholic Secondary School
Nominated by Tara Kahnert

London, ON

2021
WELLINGTON HEIGHTS SECONDARY SCHOOL
Nominated by Matt Timberlake

MOUNT FOREST, ON

2021
SUPERIOR COLLEGIATE
Nominated by Riley Lucas

Thunder Bay, ON

2021
Spruce Grove Composite High School
Nominated by Patricia Spink

Spruce Grove, AB

2021
L'ECOLE CANADIENNE-FRANCAISE
Nominated by Emilie Gagnon

SASKATOON, SK

2021
West Kildonan Collegiate
Nominated by Alice McGregor

Winnipeg, MB

2021
COLLÉGIAL INTERNATIONAL SAINTE-ANNE
Nominated by Samuel Daigle

LACHINE, QC

2021
William Lyon Mackenzie C.I.
Nominated by Steven Leder

Toronto, ON

2021
Holy Trinity Catholic High School
Nominated by Stephanie Goodwin

Kanata, ON

2021
Edwin Parr Composite School
Nominated by Crystal Holdis

Athabasca, AB

2021
Okanagan Mission Secondary (OKM)
Nominated by Solenn Dishaw

Kelowna, BC

2021
GOLD RIVER SECONDARY SCHOOL
Nominated by Sean Broderick

GOLD RIVER, BC

2021
PHILIP POCOCK SCHOOL
Nominated by Genevieve Wong

MISSISSAUGA, ON

2021
St. Joseph High School
Nominated by Janet Bennington

Red Deer, AB

2021
Louise Arbour Secondary School
Nominated by Valda Keldo-mcDonald

Brampton, ON

2021
King David High School
Nominated by Jodi Cristall

Vancouver, BC

2021
Nanaimo District Secondary
Nominated by Joanne Pyne

Nanaimo, BC

2021
ALDERGROVE COMMUNITY SECONDARY SCHOOL
Nominated by Nadine Luteijn

Aldergrove, BC

2021
TMS School
Nominated by Sheila Thomas

Richmond Hill, ON

2021
CHISHOLM EDUCATIONAL CENTRE
Nominated by Graeme Schnarr

OAKVILLE, ON

2021
Champlain Regional College Saint-Lambert
Nominated by Alex Borja

St lambert, QC

2021
FOREMOST SCHOOL
Nominated by Angela Hazell

FOREMOST, AB

2021
M.E. LAZERTE SCHOOL
Nominated by Nicole Drysdale

Edmonton, AB

2021
Robert A. McMath
Nominated by Mark Pattern

Richmond, BC

2021
Ituna School
Nominated by Brittany Gent

Ituna, SK

2021
Bishop Allen Academy
Nominated by Caroline Kassabian

Toronto, ON

2021
COLLEGE ST JOSEPH DE HULL
Nominated by Mathieu Noppen

GATINEAU, QC

2021
R.F. STAPLES SECONDARY SCHOOL
Nominated by Maurice St. Denis

Westlock, AB

2021
NACKAWIC SENIOR HIGH SCHOOL
Nominated by Chris Gallop

NACKAWIC, NB

2021
Pierre Elliott Trudeau High School
Nominated by Manju Brooke

Markham, ON

2021
Richmond Green Secondary School
Nominated by Elyse Blicker

Richmond Hill, ON

2021
MERRITT SECONDARY SCHOOL
Nominated by Brent Bowden

Merritt, BC

2021
POINT GREY SECONDARY SCHOOL
Nominated by Ian Baxter

Vancouver, BC

2021
Rockway Mennonite Collegiate
Nominated by Cheryl Pankhurst

Kitchener, ON

2021
MARYSTOWN CENTRAL HIGH SCHOOL
Nominated by Tanya Cusick

MARYSTOWN, NL

2021
W.P. SANDIN COMPOSITE SCHOOL
Nominated by Sheri Gunville

Shellbrook, SK

2021
LILLOOET SECONDARY SCHOOL
Nominated by Kelly Bond

LILLOOET, BC

2021
SHAFTESBURY HIGH SCHOOL
Nominated by Roy Thiessen

WINNIPEG, MB

2021
ST. JOSEPH-SCOLLARD HALL CATHOLIC SECONDARY SCHOOL
Nominated by Carlo Celebre

NORTH BAY, ON

2021
COLLEGE MER BLEU
Nominated by Dominique Sabourin

ORLEANS, ON

2021
ST. JOSEPH SCHOOL
Nominated by Daniel Paquin

Edmonton, AB

2021
Lycée Français de Toronto
Nominated by Carrie Ngo

Toronto, ON

2021
WELLINGTON SECONDARY SCHOOL
Nominated by Heather Arnold

NANAIMO, BC

2021
St. Mary's High School
Nominated by Valerie Coates

Kitchener, ON

2021
Our Lady of Mount Carmel Secondary School
Nominated by Michelle Cholette

MISSISSAUGA, ON

2021
Dr. Norman Bethune C.I.
Nominated by Lori Bernier

Toronto, ON

2021
Smiths Falls District Collegiate Insitute
Nominated by Jacob Swarbrick

Smiths Falls, ON

2021
École secondaire catholique régionale de Hawkesbury
Nominated by Lynne Chamaillard

HAWKESBURY, ON

2021
ecole secondaire publique De La salle
Nominated by Janie-Claude Gour

Ottawa, ON

2021
Annapolis West Education Centre
Nominated by Nigel Tinker

Annapolis Royal, NS

2021
Fountain Academy of the Sacred Heart School
Nominated by Carolyn MacKenzie

Halifax, NS

2021
W.G.MURDOCHHIGHSCHOOL
Nominated by Derek Keenan

CROSSFIELD, AB

2021
École secondaire E J Lajeunesse
Nominated by Kathleen ST AUBIN

Windsor, ON

2021
PAUL KANE HIGH SCHOOL
Nominated by Kelly Spence

ST. ALBERT, AB

2021
Miller Comprehensive Catholic High School
Nominated by Rhonda Barnes-Pitka

Regina, SK

2021
CRAWFORD ADVENTIST ACADEMY
Nominated by Derrick Hall

North York, ON

2021
John Polanyi Collegiate Institute
Nominated by Filomena Silva

Toronto, ON

2021
Enver Creek Secondary
Nominated by Ann van Dyk

Surrey, BC

2021
FOREST LAWN HIGH SCHOOL
Nominated by Jeremiah Shirley

CALGARY, AB

2021
FOREST HEIGHTS COLLEGIATE INSTITUTE
Nominated by Patricia Gawlik

KITCHENER, ON

2021
Little Flower Academy
Nominated by Katie Larson

Vancouver, BC

2021
ST. JAMES' REGIONAL HIGH SCHOOL
Nominated by Ernest Power

Channel-Port aux Basques, NL

2021
Westisle Composite High School
Nominated by Shelby Hamill

Elmsdale, PE

2021
JV Humphries
Nominated by Meleana Terlingen

Kaslo, BC

2021
West Carleton Secondary School
Nominated by Stephanie Dicerni

Dunrobin, ON

2021
York Mills Collegiate Institute
Nominated by Rick Mahoney

Toronto, ON

2021
Holy Trinity Academy
Nominated by Keri-Lynn Clark

Drayton Valley, AB

2021
Dr. Frank J. Hayden Secondary School
Nominated by Adam Richards

Burlington, ON

2021
Mulgrave School
Nominated by Joyce Tang

West Vancouver, BC

2021
Didsbury High School
Nominated by Curtis Dick

Didsbury, AB

2021
Portage Collegiate
Nominated by Kellee Clifford-Bousquet

Portage, MB

2021
ARCOLA SCHOOL
Nominated by Heather Saarela

Arcola, SK

2021
Cégep de Sherbrooke
Nominated by Isabelle Côté

Sherbrooke, QC

2021
Rutland Senior Secondary
Nominated by Michael Charland

Kelowna, BC

2021
Assumption Catholic Secondary School
Nominated by Ivan Yurgan

BURLINGTON, ON

2021
G.P. Vanier Secondary School
Nominated by Michelle Hicker

Courtenay, BC

2021
ISLANDS CONSOLIDATED SCHOOL
Nominated by Jodi Cossaboom

Freeport, NS

2021
Esquimalt High School
Nominated by Dana Bjornson

Victoria, BC

2021
Notre Dame Catholic High School
Nominated by Lisa Verge

Carleton Place, ON

2021
Nelson McIntyre Collegiate
Nominated by Jason McKechnie

Winnipeg, MB

2021
Lillian Osborne High School
Nominated by Andera Trigg

Edmonton, AB

2021
Cégep Beauce-Appalaches
Nominated by Valérie Larose

Saint-Georges, QC

2021
Churchill Secondary School
Nominated by Annette Vey-Chilton

Vancouver, BC

2021
PRINCE OF WALES COLLEGIATE
Nominated by Denise Hackett

ST. JOHN'S, NL

2021
Kingston Secondary School
Nominated by Bonney Morris-Pocock

Kingston, ON

2021
David Thompson Secondary
Nominated by Dan Borges

Vancouver, BC

2021
Hugh McRoberts Secondary
Nominated by Paula Stone-Charlton

Richmond, BC

2021
Guelph Collegiate
Nominated by Cathy Bergen

Guelph, ON

2021
Rundle College Jr./Sr. High School
Nominated by Sarah Dunsford

Calgary, AB

2021
Richmond Secondary School
Nominated by Ursula Pedersen

Richmond, BC

2021
Semiahmoo Secondary
Nominated by Dawn Britt

Surrey, BC

2021
ASCENSION OF OUR LORD SECONDARY SCHOOL
Nominated by Barry Carolan

MISSISSAUGA, ON

2021
CONFEDERATION SECONDARY SCHOOL
Nominated by Paul Korzeniecki

VAL CARON, ON

2021
King's Edgehill School
Nominated by Aynsley Sasaki

Windsor, NS

2021
Burnaby Mountain Secondary
Nominated by Tammy Belyea

Burnaby, BC

2021
Ecole Ballenas Secondary School
Nominated by Shannon Confortin

Parksville, BC

2021
WESTDALE SECONDARY SCHOOL
Nominated by Kim Parkes Hallmark

HAMILTON, ON

2021
MEADOWRIDGE SCHOOL
Nominated by Natalie Jacus

Maple Ridge, BC

2021
ST. MICHAEL'S SCHOOL
Nominated by Mark Wynder

Pincher Creek, AB

2021
PALMER SECONDARY SCHOOL
Nominated by Rupi Gill

RICHMOND, BC

2021
CAWTHRA PARK SECONDARY SCHOOL
Nominated by Hazel-Ann Francis

MISSISSAUGA, ON

2021
H. J. Cambie Secondary
Nominated by Nik Nashlund

Richmond, BC

2021
St. Michael's College School
Nominated by John Connelly

Toronto, ON

2021
St. Thomas Aquinas
Nominated by Tony McConville

Oakville, ON

2021
Whistler Secondary School
Nominated by Lisa Smart

Whistler, BC

2021
University of Toronto Schools
Nominated by Head of Services

Toronto, ON

2021
BRONTE COLLEGE OF CANADA
Nominated by Jordan Frost

MISSISSUGA, ON

2021
Liverpool Regional High School
Nominated by Erika Kirk

Liverpool, NS

2021
Pauline Johnson Collegiate
Nominated by Michelle Colton

Brantford, ON

2021
GRANDE PRAIRIE COMPOSITE HIGH SCHOOL
Nominated by Tracey Thiemann

GRANDE PRAIRIE, AB

2021
Milliken Mills High School
Nominated by Phuc Mai

Markham, ON

2021
Marianopolis College
Nominated by Kathryn Fitzpatrick

Westmount, QC

2021
Lord Dorchester Secondary School
Nominated by Kelly Sauve

Dorchester, ON

2021
F.G. Miller Jr./Sr. High School
Nominated by Angele Morrison

Elk Point, AB

2021
Bishop Macdonell CHS
Nominated by Heather Yates

Guelph On, ON

2021
Rothesay High School
Nominated by Karrie Harris

Rothesay, NB

2021
ALBERTA DISTANCE LEARNING CENTRE
Nominated by Jake Warkentin

BARRHEAD, AB

2021
Erindale Secondary School
Nominated by Michelle Bollinger

Mississauga, ON

2021
Leaside High School
Nominated by Rabyah Picardo

Toronto, ON

2021
Providence Reformed Collegiate
Nominated by Theresa Schilthuis

Komoka, ON

2021
McNally High School
Nominated by Satinder Basra

Edmonton, AB

2021
ECOLE SECONDAIRE BEAUMONT COMPOSITE HIGH SCHOOL
Nominated by Leaha Severson

BEAUMONT, AB

2021
LIVINGSTONE SCHOOL
Nominated by Christina Bazell

LUNDBRECK, AB

2021
SENATOR O'CONNOR COLLEGE
Nominated by Destiny Barbitta

TORONTO, ON

2021
Matthew McNair Secondary School
Nominated by C Bagnall

Richmond, BC

2021
University Transition Program
Nominated by Lucy Shepelev

Vancouver, BC

2021
Lord Tweedsmuir Secondary
Nominated by Anissa Kermode

SURREY, BC

2021
Bur Oak Secondary School
Nominated by Matthew Vittore

Markham, ON

2021
PICTOU ACADEMY
Nominated by Richard Cyr

PICTOU, NS

2021
Kincardine District Secondary School
Nominated by Keith Colley

Kincardine, ON

2021
Central Collegiate Institute
Nominated by Tammy Saylor

Moose Jaw, SK

2021
ST. JOHN BREBEUF SCHOOL
Nominated by Dan Fraser

ABBOTSFORD, BC

2021
Three Oaks Senior High School
Nominated by Jim Donovan

Summerside, PE

2021
MARIA MONTESSORI ACADEMY
Nominated by Maria Butler

VICTORIA, BC

2021
Glenview Park Secondary School
Nominated by Vanda Martins-Gardiner

Cambridge, ON

2021
Innisdale Secondary School
Nominated by Lisa Swain

Barrie, ON

2021
Port Credit Secondary School
Nominated by Shannon Watson

Mississauga, ON

2021
Riverview High
Nominated by Scott Murchison

Sydney, NS

2021
Beamsville District Secondary School
Nominated by Janet Lancaster

Beamsville, ON

2021
Sydney Academy
Nominated by Leah Cyr-Donovan

Sydney, NS

2021
Kinkora Regional High School
Nominated by Jessica McCarthy

Kinkora, PE

2021
Daniel McIntyre Collegiate Institute
Nominated by Leigh Brown

Winnipeg, MB

2021
Vanier Collegiate
Nominated by Christa Lapointe

Moose Jaw, SK

2021
Toronto French School
Nominated by Kimberly English

Toronto, ON

2021
CARDINAL AMBROZIC CATHOLIC SECONDARY SCHOOL
Nominated by Teresa Pacheco

BRAMPTON, ON

2021
London Central Secondary School
Nominated by Martine Bracey Hoffman

London, ON

2021
Waterloo Collegiate Institute
Nominated by Lindsay Gowing

Waterloo, ON

2021
BREBEUF COLLEGE SECONDARY SCHOOL
Nominated by Silvana Marino

NORTH YORK, ON

2021
Fort Richmond Collegiate
Nominated by Mary Dempster

Winnipeg, MB

2021
Charles P Allen High School
Nominated by Riccardo Cordi

Bedford, NS

2021
CÉGEP GARNEAU
Nominated by Philippe Freve-Laverdiere

Québec, QC

2021
Delview Secondary
Nominated by Celina Abad

Delta, BC

2021
MINTO MEMORIAL HIGH SCHOOL
Nominated by Wendy Robichaud

Minto, NB

2021
Bill Crothers SS
Nominated by Amanda Jackson

Unionville, ON

2021
WALKERVILLE COLLEGIATE INSTITUTE
Nominated by Anna LaPorte

WINDSOR, ON

2021
David and Mary Thomson Collegiate
Nominated by Timothy James

Scarborough, ON

2021
UNIVERSITY OF WINNIPEG COLLEGIATE
Nominated by Catherine Herd

Winnipeg, MB

2021
HUGH SUTHERLAND SCHOOL
Nominated by Kevin Hronek

CARSTAIRS, AB

2021
Medway High School
Nominated by Laurie Farquharson

Arva, ON

2021
Caledonia Regional High School
Nominated by Heather Lean

Hillsborough, NB

2021
The Prestige School
Nominated by Yana Abramov

Toronto, ON

2021
St.Jean DeBrebeuf CHS
Nominated by Patricia Nicoletti

Woodbridge, ON

2021
St. John Henry Newman
Nominated by John Fleming

STONEY CREEK, ON

2021
ORANGEVILLE DISTRICT HIGH SCHOOL
Nominated by Andrew Ethier

ORANGEVILLE, ON

2021
Port Perry High School
Nominated by Elaine Cole

Port Perry, ON

2021
École secondaire catholique Renaissance
Nominated by Sylvain Bastien

Aurora, ON

2021
Springbank Community High School
Nominated by Josilynn Thiessen

Calgary, AB

2021
CENTRE DUFFERIN DISTRICT HIGH SCHOOL
Nominated by Julie Senese

SHELBURNE, ON

2021
Collège Jean-de-Brébeuf
Nominated by Dominique Rochefort

Montréal, QC

2021
SALMON ARM SECONDARY SCHOOL
Nominated by David Van Bergeyk

Salmon Arm, BC

2021
Eston Composite School
Nominated by Sam Motier

Eston, SK

2021
WESTSYDE SECONDARY SCHOOL
Nominated by Betty Lapeyre

Kamloops, BC

2021
ST. TIMOTHY SCHOOL
Nominated by Tonya Macgillivray

COCHRANE, AB

2021
Amherst Regional High School
Nominated by Wade Van Snick

Amherst, NS

2021
ST. AUGUSTINE CATHOLIC HIGH SCHOOL
Nominated by Phyllis Vander Doelen

MARKHAM, ON

2021
ERICKSON COLLEGIATE INSTITUTE
Nominated by Julie Collyer

Erickson, MB

2021
Eastview SS
Nominated by Ted Wilson

Barrie, ON

2021
Morell Regional High School
Nominated by Mary Catherine Compton

Morell, PE

2021
St. Malachy's Memorial High School
Nominated by Jennifer Craft

SAINT JOHN, NB

2021
BALFOUR COLLEGIATE
Nominated by Nancy Felstrom

REGINA, SK

2021
ST. PATRICKS SCHOOL
Nominated by Danielle Kells

SARNIA, ON

2021
St. Mary Catholic Secondary School
Nominated by Colleen Roch-Hanaka

Hamilton, ON

2021
Waterloo Oxford D.S.S
Nominated by Carolyn Salonen

Baden, ON

2021
Holy Spirit High
Nominated by Guidance Reddick

CBS, NL

2021
Kennebecasis Valley High School
Nominated by Caroline Price

Quispamsis, NB

2021
J.L. Crowe Secondary
Nominated by Dara Waterstreet

Trail, BC

2021
St. John's-Ravenscourt
Nominated by Kelly Teixeira

Winnipeg, MB

2021
SOUTHWOOD SECONDARY SCHOOL
Nominated by Karen Krawchyk

CAMBRIDGE, ON

2021
FORT FRANCES HIGH SCHOOL
Nominated by Catherine Bruyere

Fort Frances, ON

2021
Denis Morris Catholic High School
Nominated by Melissa Gordon

St. Catharines, ON

2021
EASTWOOD COLLEGIATE INSTITUTE
Nominated by Robert Campbell

KITCHENER, ON

2021
EAST YORK COLLEGIATE INSTITUTE
Nominated by KAREN McCORMICK

TORONTO, ON

2021
JOHN ABBOTT COLLEGE
Nominated by Anthony Haddad

Sainte-Anne-de-Bellevue, QC

2021
Char-Lan District High School
Nominated by Sherry MacLachlan

WILLIAMSTOWN, ON

2021
Bear Creek Secondary School
Nominated by Esther Dold

Barrie, ON

2021
Assumption College School
Nominated by Lisa MacDonald

Brantford, ON

2021
BOYLE SCHOOL
Nominated by Larry Irla

BOYLE, AB

2021
CALGARY FRENCH
Nominated by Nicolas Aubert

Calgary, AB

2021
Frontenac Secondary School
Nominated by Danny Lalonde

Kingston, ON

2021
Liidlii Kue Regional High Schoo
Nominated by Korinne McDonald

FORT SIMPSON, NT

2021
ST. BASIL-THE-GREAT COLLEGE
Nominated by Chiara Fiore-Tantalo

NORTH YORK, ON

2021
Armbrae Academy
Nominated by Ally Read

Halifax, NS

2021
Lakefield College School
Nominated by Director of Guidance

Lakefield, ON

2021
Sisler High School
Nominated by Cotelle Mackintosh

Winnipeg, MB

2021
MOUNT BAKER SECONDARY SCHOOL
Nominated by Jodi Lode

CRANBROOK, BC

2021
Bayview Glen School
Nominated by Troy Hammond

Toronto, ON

2021
École Maurice-Lavallée
Nominated by Marie-Claude Laroche

Edmonton, AB

2021
DINSMORE COMPOSITE SCHOOL
Nominated by Career Teacher

DINSMORE, SK

2021
HALIFAX CHRISTIAN ACADEMY
Nominated by Gordon Wilson

HALIFAX, NS

2021
LORD BEAVERBROOK HIGH SCHOOL
Nominated by Jennifer Mensink

CALGARY, AB

2021
Branksome Hall
Nominated by Guidance Stumborg

Toronto, ON

2021
MEMORIAL COMPOSITE HIGH SCHOOL
Nominated by Marie Porter

Stony Plain, AB

2021
École secondaire catholique de La Vérendrye
Nominated by Éric Gauthier

Thunder Bay, ON

2021
A.Y. Jackson Secondary School
Nominated by Janice Field

North York, ON

2021
Our Lady Queen of the World Catholic Academy
Nominated by Clarissa Micallef

Richmond HIll, ON

2021
Princess Margaret Secondary
Nominated by Maggie Lee

Surrey, BC

2021
North Delta Secondary
Nominated by Aaron Akune

Delta, BC

2021
École secondaire catholique Saint-Charles-Garnier
Nominated by Guylaine Piché

Whitby, ON

2021
JOHN MCCRAE SECONDARY SCHOOL
Nominated by Jennifer McLean

NEPEAN, ON

2021
Cégep de Victoriaville
Nominated by Johanne Cote

Victoriaville, QC

2021
Guysborough Academy
Nominated by Cindy Worth

Guysborough, NS

2021
Baltimore School Complex
Nominated by Jennifer Gosse

Ferryland, NL

2021
Holy Trinity CSS
Nominated by Angela Gaskell

Courtice, ON

2021
PERDUE SCHOOL
Nominated by Jeff Chilibeck

Perdue, SK

2021
CHARLES HAYS SECONDARY SCHOOL
Nominated by Lonni Bryant

PRINCE RUPERT, BC

2021
ARCHBISHOP O'LEARY HIGH SCHOOL
Nominated by Angela Venne

Edmonton, AB

2021
Westmount Charter School
Nominated by Wendy Cole

Calgary, AB

2021
Holy Cross Catholic Secondary
Nominated by Hickey Hickey

Peterborough, ON

2021
Delhi District Secondary School
Nominated by Matthew Malcolm

Delhi, ON

2021
Lo-Ellen Park Secondary School
Nominated by Alison Gomm

Sudbury, ON

2021
Champlain St. Lawrence
Nominated by Nicole-Anne Daigle

Quebec, QC

2021
Father Patrick Mercredi School
Nominated by Kirsten McConnell

FORT MCMURRAY, AB

2021
Assumption College Catholic High School
Nominated by Jaclyn Castagna

Windsor, ON

2021
CALGARY ACADEMY
Nominated by Tim Carlson

CALGARY, AB

2021
FATIMA ACADEMY
Nominated by Tracey Shea

St. Bride's, NL

2021
QUEEN MARGARET'S SCHOOL
Nominated by Carol Ingledew

DUNCAN, BC

2021
WEST POINT GREY ACADEMY
Nominated by Kel McDowell

Vancouver, BC

2021
Preston High School
Nominated by Rob Boug

Cambridge, ON

2021
Burnsview Secondary
Nominated by Pamela Cheng

Delta, BC

2021
Victoria High School
Nominated by Sean Wallace

Victoria, BC

2021
Vernon Secondary School
Nominated by Sandie Glinsbockel

Vernon, BC

2021
ST. KEVIN'S HIGH SCHOOL
Nominated by Amanda Dodd

GOULDS, NL

2021
Bishop Grandin High School
Nominated by Lynnette Dionne-Maier

Calgary, AB

2021
Leahurst College
Nominated by Robert Chatelain

Kingston, ON

2021
COLLEGE LORETTE COLLEGIATE
Nominated by Candice Sundell

LORETTE, MB

2021
Stephen Lewis Secondary School
Nominated by Marjorie Hopper

Mississauga, ON

2021
Gimli High School
Nominated by Shalyn Noble

Gimli, MB

2021
Nantyr Shores Secondary School
Nominated by Jennie Shaw

Innisfil, ON

2021
Sands Secondary
Nominated by Julie Sansregret

Delta, BC

2021
ÉSC Père-Philippe-Lamarche
Nominated by Aidan Ritchie

Scarborough, ON

2021
PINETREE SECONDARY SCHOOL
Nominated by Lindsey Ririe

COQUITLAM, BC

2021
MARK R. ISFELD
Nominated by Jill Kotapski

Courtenay, BC

2021
MONTMARTRE SCHOOL
Nominated by Janelle Forsyth

MONTMARTRE, SK

2021
Carihi Secondary School
Nominated by Maralyn Lloyd

Campbell River, BC

2021
Correlieu Secondary
Nominated by Emily Ingram

Quesnel, BC

2021
HOPE SECONDARY SCHOOL
Nominated by George Webber

Hope, BC

2021
Dawson College
Nominated by Jessie Evans

Montreal, QC

2021
UNIVERSITY HILL SECONDARY SCHOOL
Nominated by Elizabeth Watanabe

VANCOUVER, BC

2021
Notre Dame High School
Nominated by Christine Barlow

Ottawa, ON

2021
CHARLES SPENCER HIGH SCHOOL
Nominated by Nicole Aebly

GRANDE PRAIRIE, AB

2021
Chaminade College School
Nominated by Ugo Rossi

Toronto, ON

2021
Anderson Collegiate
Nominated by Jenn Piersma

Whitby, ON

2021
W. J. Mouat
Nominated by Ruth Merrick

Abbotsford, BC

2021
LISGAR COLLEGIATE INSTITUTE
Nominated by Ramsey Shuck

OTTAWA, ON

2021
KENNER COLLEGIATE
Nominated by Fred Blowes

PETERBOROUGH, ON

2021
ASCENSION COLLEGIATE
Nominated by Leona Gillard

Bay Roberts, NL

2021
ST. ALBERT CATHOLIC HIGH SCHOOL
Nominated by Teresa Rieger

St. Albert, AB

2021
Crescent Heights High School
Nominated by Erin Sawicki

Medicine Hat, AB

2021
Belleisle Regional High School
Nominated by Lee Robinson

Springfield, NB

2021
St. Francis Xavier Catholic District High School
Nominated by Lori Goodfriend

Hammond, ON

2021
Sardis Secondary School
Nominated by Career Advisor

Chilliwack, BC

2021
EASTERN SHORE DISTRICT HIGH SCHOOL
Nominated by Jacqueline Greenough

MUSQUODOBOIT HARBOUR, NS

2021
Eagle Butte High School
Nominated by Sheldon Wihnan

Dunmore, AB

2021
Argyle
Nominated by Erin Malone

North Vancouver, BC

2021
École secondaire catholique Franco-Cité
Nominated by Philippe Cassista

Ottawa, ON

2021
Aden Bowman Collegiate
Nominated by Kirk Gordon

Saskatoon, SK

2021
Maples Collegiate
Nominated by Heidi Hanzmann

Winnipeg, MB

2021
WEST FERRIS SECONDARY SCHOOL
Nominated by Ann Perrault

NORTH BAY, ON

2021
HAROLD M. BRATHWAITE SECONDARY SCHOOL
Nominated by Sophia Chaudhery

BRAMPTON, ON

2021
BISHOP MCNALLY HIGH SCHOOL
Nominated by Lori Devlin

Calgary, AB

2021
North Surrey Secondary
Nominated by Laura Cvitkovich

Surrey, BC

2021
Churchill Community High School
Nominated by Kristianna Merasty

LaRonge, SK

2021
Dalbrae Academy
Nominated by Aimee Carter

Mabou, NS

2021
Regiopolis-Notre Dame CHS
Nominated by Tamie Gaudet

Kingston, ON

2021
Kitchener-Waterloo Collegiate and Vocational School
Nominated by Rhonda Gauthier

Kitchener, ON

2021
FRANK MADDOCK HIGH SCHOOL
Nominated by Heather Bartling

Drayton Valley, AB

2021
Churchill High School
Nominated by LeAnne Froese

Winnipeg, MB

2021
Champlain St. Lawrence
Nominated by Nicole-Anne Daigle

Quebec, QC

2021
Kelowna Secondary School
Nominated by Sandy Corrado

Kelowna, BC

2021
Neil McNeil
Nominated by Daniele Menard

Toronto, ON

2021
ASSINIBOIA COMPOSITE HIGH SCHOOL
Nominated by Brent Chadwick

Assiniboia, SK

2021
MCKINNON PARK SECONDARY SCHOOL
Nominated by Jennifer Duff

CALEDONIA, ON

2021
Bev Facey Community High School
Nominated by Trudi Williamson

Sherwood Park, AB

2021
Centennial Secondary School
Nominated by Denise Healey Wright

Coquitlam, BC

2021
Holy Trinity High School
Nominated by Salome Jagnanan-Kamphof

Fort McMurray, AB

2021
Cégep Édouard-Montpetit
Nominated by Viviane Martel

Longueuil, QC

2021
JOHN OLIVER SECONDARY SCHOOL
Nominated by Richard Edge

VANCOUVER, BC

2021
Durham Catholic Virtual Secondary School
Nominated by Alison Serrao

Oshawa, ON

2021
St. Boniface Diocesan High School
Nominated by Dorothy Herr

Winnipeg, MB

2021
Tommy Douglas S.S.
Nominated by Leo Scire

Vaughan, ON

2021
Holy Trinity C.S.S.
Nominated by Elizabeth Spagnolo

Cornwall, ON

2021
Dunbarton HS
Nominated by Ingrid Mohorovic

Pickering, ON

2021
Marion M. Graham Collegiate
Nominated by Rachel Macaulay

Saskatoon, SK

2021
NORTHVIEW HEIGHTS SECONDARY SCHOOL
Nominated by Alexandra Dobbin

North York, ON

2021
Huron Heights Secondary School
Nominated by Kim Kennedy

Kitchener, ON

2021
Brampton Centennial S. S.
Nominated by Carolynn Hynes

Brampton, ON

2021
HOLY TRINITY SCHOOL
Nominated by Katie Wojcicki

Edmonton, AB

2021
Marc Garneau CI
Nominated by Sunita Bhowmik

Toronto, ON

2021
WOBURN COLLEGIATE INSTITUTE
Nominated by Allison Hogan

SCARBOROUGH, ON

2021
Chinook High School
Nominated by Amanda McMahon

Lethbridge, AB

2021
St. Joseph's Catholic High School
Nominated by Ella Michalski

St. Thomas, ON

2021
Cochrane High
Nominated by Jill Wilhelm

Cochrane, AB

2021
Glebe Collegiate Institute
Nominated by Brett Miller

Ottawa, ON

2021
WHEATLAND CROSSING SCHOOL
Nominated by Tiffany Phillips

STANDARD, AB

2021
EASTGLEN SCHOOL
Nominated by Kevin Acheson

EDMONTON, AB

2021
SAMUEL ROBERTSON TECHNICAL SECONDARY SCHOOL
Nominated by Ralph Wiens

Maple Ridge, BC

2021
OPEONGO HIGH SCHOOL
Nominated by Sara Edmison

DOUGLAS, ON

2021
Don Mills Collegiate Institute
Nominated by Paul Stoitsiadis

North York, ON

2021
RIVER EAST COLLEGIATE
Nominated by Sandi Evans

WINNIPEG, MB

2021
Fogo Island Central Academy
Nominated by Kathryn Penton (Smith)

Fogo, NL

2021
Cégep de Victoriaville
Nominated by Johanne Cote

Victoriaville, QC

2021
Cégep Beauce-Appalaches
Nominated by Valérie Larose

Saint-Georges, QC

2021
Cardinal Carter Catholic High School
Nominated by Carla Hails

Aurora, ON

2021
Stelly's Secondary
Nominated by Wendy Laws

Saanichton, BC

2021
VANKLEEK HILL COLLEGIATE INST
Nominated by Trevor Wheeler

VANKLEEK HILL, ON

2021
KAMLOOPS CHRISTIAN SCHOOL
Nominated by Jennifer Peterson

KAMLOOPS, BC

2021
001U0000006CmqNIAS
Nominated by 0034U00002TEaH2QAL

Greenwich, NS

2021
Father Bressani Catholic High School
Nominated by Donna Venneri

Woodbridge, ON

2021
Inquiry Hub Secondary School
Nominated by David Truss

Coquitlam, BC

2021
Nanaimo Secondary School
Nominated by Patricia Rivard

Nanaimo, BC

2021
JASPER JR\ SR HIGH SCHOOL
Nominated by Eric Bouchard

JASPER, AB

2021
LAKES DISTRICT SECONDARY SCHOOL
Nominated by Kimberly Dezamits

BURNS LAKE, BC

2021
SIR WILFRID LAURIER SECONDARY SCHOOL
Nominated by Jonas Kublinskas

LONDON, ON

2021
Lord Byng Secondary School
Nominated by Jelena Radic

Vancouver, BC

2021
ST. MARY'S SCHOOL
Nominated by Mark DeJong

TABER, AB

2021
SANFORD COLLEGIATE
Nominated by Tammy Hodgins

Sanford, MB

2021
PENTICTON SECONDARY SCHOOL
Nominated by Brandy Redford

PENTICTON, BC

2021
Gander Collegiate
Nominated by Trina Connors

Gander, NL

2021
Iona Catholic Secondary
Nominated by Patrick Orlando

Mississauga, ON

2021
Clear Water Academy
Nominated by Tara Wachtler

Calgary, AB

2021
Notre Dame Catholic Secondary School
Nominated by Alyson Little-Velianou

Burlington, ON

2021
PACIFIC CHRISTIAN SCHOOL
Nominated by Simon Tuffin

VICTORIA, BC

2021
Kalamalka Secondary School
Nominated by Mike Grace

Coldstream, BC

2021
MEDICINE HAT HIGH SCHOOL
Nominated by Leah Steiner

MEDICINE HAT, AB

2021
Collège André-Grasset
Nominated by Martin Beauregard

Montréal, QC

2021
BOTWOOD COLLEGIATE
Nominated by Jamie Hunt

Botwood, NL

2021
Sandwich Secondary School
Nominated by Faye Alfano

LaSalle, ON

2021
Glenforest Secondary School
Nominated by Aylisa Jatindranauth

Mississauga, ON

2021
St. Mary Catholic Secondary School
Nominated by Guidance Head

Cobourg, ON

2021
St. Joseph's Catholic High School
Nominated by Natalie Mancinelli

Barrie, ON

2021
Oromocto High School
Nominated by Trina Kokoski

Fredericton, NB

2021
ST. MARY'S COLLEGE
Nominated by Mary Korab

SAULT STE MARIE, ON

2021
Bedford Road Collegiate
Nominated by Craig Schumacher

Saskatoon, SK

2021
THOMAS A BLAKELOCK HIGH SCHOOL
Nominated by Alaeric Sutherland

Oakville, ON

2021
St. Joan of Arc Catholic Academy
Nominated by Pedro Correia

Toronto, ON

2021
MARYMOUNT ACADEMY
Nominated by Lynn MASSIMILIANO

Sudbury, ON

2021
Newmarket High School
Nominated by Kim Calleja

Newmarket, ON

2021
Holy Names Catholic High School
Nominated by Lisa Polidori

Windsor, ON

2021
CAN-AIM HIGH SCHOOL
Nominated by Muzaffar Baig

TORONTO, ON

2021
Dakota Collegiate
Nominated by Andrew Smith

Winnipeg, MB

2021
ECOLE SECONDAIRE PERE RENE DE GALINEE
Nominated by Stephanie Lehouiller

Cambridge, ON

2021
ECOLE SECONDAIRE ROMEO DALLAIRE
Nominated by Chantal Delorme

BARRIE, ON

2021
ECOLE SECONDAIRE PUBLIQUE RENAISSANCE
Nominated by Cindy Bergeron

TIMMINS, ON

2021
MADRESATUL BANAAT ALMUSLIMAAT
Nominated by Soad Nour

ETOBICOKE, ON

2021
L.A. MATHESON SECONDARY SCHOOL
Nominated by Devinder Deol

Surrey, BC

2021
Bishop P.F. Reding CSS
Nominated by Suzanne Pietrobon-Flynn

Milton, ON

2021
SHAWNIGAN LAKE SCHOOL
Nominated by Hannah Gottfried

SHAWNIGAN LAKE, BC

2021
COLLÉGIAL INTERNATIONAL SAINTE-ANNE
Nominated by Samuel Daigle

LACHINE, QC

2021
Royal St. George's College
Nominated by Nick Van Herk

Toronto, ON

2021
PINE RIDGE SECONDARY SCHOOL
Nominated by Anna Agraso

PICKERING, ON

2021
Brooks Secondary School
Nominated by Tanya Larkin

Powell River, BC

2021
Delta Secondary
Nominated by Kim Jew

Delta, BC

2021
ABBOTSFORD TRADITIONAL SECONDARY SCHOOL
Nominated by Colin Abernethy

ABBOTSFORD, BC

2021
Crestwood Preparatory College
Nominated by Kathryn De Cata

Toronto, ON

2021
OUR LADY OF THE SNOWS CATHOLIC ACADEMY
Nominated by Remo Targa

CANMORE, AB

2021
Bayview Secondary School
Nominated by Maureen Garito

Richmond Hill, ON

2021
Hunting Hills High School
Nominated by Holly Vollans

Red Deer, AB

2021
St Michael's Choir School
Nominated by Allison Holmes

Toronto, ON

2021
GANANOQUE SECONDARY SCHOOL
Nominated by Brenda Asselin

GANANOQUE, ON

2021
PARIS DISTRICT HIGH SCHOOL
Nominated by Kate Edwards

PARIS, ON

2021
TIMBERLINE SECONDARY SCHOOL
Nominated by Derek Berg

CAMPBELL RIVER, BC

2021
MARY WARD CATHOLIC SECONDARY SCHOOL
Nominated by Ryan Wong

TORONTO, ON

2021
001U0000006CmvYIAS
Nominated by 0034U00002TDhaaQAD

Fall River, NS

2021
Michael A. Riffel Catholic High School
Nominated by Lisa Hanson

Regina, SK

2021
PWK High School
Nominated by Christy MacKay

Fort Smith, NT

2021
Cegep de chicoutimi
Nominated by Lily Houde

Chicoutimi, QC

2021
Hampton High School
Nominated by Krista Hovey

Hampton, NB

2021
CÉGEP HERITAGE COLLEGE
Nominated by Jean Scott

Gatineau, QC

2021
York House School
Nominated by Kimberley Harvey

Vancouver, BC

2021
Jacob Hespeler Secondary School
Nominated by Kirsten Skowron

Cambridge, ON

2021
CAYUGA SECONDARY SCHOOL
Nominated by Ann Smith

Cayuga, ON

2021
COLLINGWOOD COLLEGIATE INSTITUTE
Nominated by Kim Carey

Collingwood, ON

2021
THOM COLLEGIATE
Nominated by Bonnie Baron-Williams

REGINA, SK

2021
North Hastings High School
Nominated by Douglas Isaak

Bancroft, ON

2021
TAPPLY BINET COLLEGE
Nominated by Sue Davidson

Ancaster, ON

2021
Vincent Massey High School
Nominated by Nicole Garbutt

Brandon, MB

2021
DIGBY REGIONAL HIGH SCHOOL
Nominated by Joelle d'Entremont

DIGBY, NS

2021
Sussex Regional HIgh School
Nominated by Carmen Meehan

Sussex, NB

2021
Sacred Heart School of Halifax
Nominated by Carolyn MacKenzie

Halifax, NS

2021
Summerland Secondary School
Nominated by Brad Russill

Summerland, BC

2021
St. Mary Catholic Secondary
Nominated by Diana Stanesic

Pickering, ON

2021
Lambton Central Collegiate Vocational Institute
Nominated by Jerome de Schiffert

Petrolia, ON

2021
Humboldt Collegiate Institute
Nominated by Paul Raycroft

Humboldt, SK

2021
Stratford Hall IB World School
Nominated by Caitlin Shepard

Vancouver, BC

2021
St. Mary's High School
Nominated by Trevor Chiasson

Owen Sound, ON

2021
St. Martin Catholic Secondary School
Nominated by Melanie Lees

Mississauga, ON

2021
Saint Joan of Arc Catholic High School
Nominated by Vivian Giacomel

Maple, ON

2021
MONTCALM SECONDARY SCHOOL
Nominated by Catherine Charlton

LONDON, ON

2021
TISDALE MIDDLE
Nominated by Kristin Lee

TISDALE, SK

2021
LAKESIDE ACADEMY
Nominated by BARBARA RIDEOUT

BUCHANS, NL

2021
Holy Cross Catholic Secondary School
Nominated by Erin Farkas

St. Catharines, ON

2021
Tempo School
Nominated by Richard Slevinsky

Edmonton, AB

2021
BLYTH ACADEMY LAWRENCE PARK
Nominated by Michelle Pucknell

TORONTO, ON

2021
LUTHERAN COLLEGIATE BIBLE INSTITUTE HIGH SCHOOL
Nominated by Andrea Klassen

OUTLOOK, SK

2021
Laval High School
Nominated by Connie Newhook

Placentia, NL

2021
M M ROBINSON HIGH SCHOOL
Nominated by Leigh Rosa

Burlington, ON

2021
Harrison Trimble High School
Nominated by Christine Babineau-Hall

Moncton, NB

2021
GORDON BELL HIGH SCHOOL
Nominated by Natalie Thompson

WINNIPEG, MB

2021
Collège de Bois-de-Boulogne
Nominated by Chantal Gingras

Montréal, QC

2021
North Albion C.I.
Nominated by Ammer Askary

Etobicoke, ON

2021
Handsworth Secondary
Nominated by Robyn Renwick

Vancouver, BC

2021
ESTERHAZY HIGH SCHOOL
Nominated by Jeannine LeSann

Esterhazy, SK

2021
Kwantlen Park Secondary
Nominated by Elizabeth Duffield

Surrey, BC

2021
CANTERBURY HIGH SCHOOL
Nominated by Jane Alexander

Ottawa, ON

2021
REGINA HUDA SCHOOL
Nominated by Pamela Spock

REGINA, SK

2021
C.W. JEFFERYS SECONDARY SCHOOL
Nominated by Shannon Zangari

TORONTO, ON

2021
MENIHEK HIGH SCHOOL
Nominated by Yvonne Smith

Labrador City, NL

2021
HUMBERVIEW SECONDARY SCHOOL
Nominated by Shannon McCauley

BOLTON, ON

2021
North Toronto Christian School
Nominated by Chris Brown

North York, ON

2021
MAYFIELD SECONDARY SCHOOL
Nominated by Charlene Grant

Caledon, ON

2021
BRAMPTON CHRISTIAN SCHOOL
Nominated by Karen Davis

Caledon, ON

2021
EBUS ACADEMY
Nominated by Chris Mushumanski

VANDERHOOF, BC

2021
École secondaire Gabriel-Dumont
Nominated by Dana Ordas

LONDON, ON

2021
Dundas Valley Secondary School
Nominated by Jennifer Lawson

dundas, ON

2021
Bishop Ryan Catholic Secondary School
Nominated by SHEILA MAZZA

Hannon, ON

2021
Meadowvale Secondary School
Nominated by Karin Couban

Mississauga, ON

2021
Gabrielle-Roy
Nominated by Jean-Philippe Schall

Surrey, BC

2021
J. H. Bruns Collegiate
Nominated by Lisa Monney

Winnipeg, MB

2021
ST. ANNE ACADEMIC CENTRE
Nominated by Susan Witwicki

CALGARY, AB

2021
Holy Trinity Academy
Nominated by Michelle Sande

Okotoks, AB

2021
WALKERTON DISTRICT SECONDARY SCHOOL
Nominated by Dan Rourke

Walkerton, ON

2021
LUMSDEN HIGH SCHOOL
Nominated by Lanna Abbott

Lumsden, SK

2021
KORAH COLLEGIATE
Nominated by Julie Zachary

SAULT STE MARIE, ON

2021
École secondaire catholique Sainte-Trinité
Nominated by Matthew Stewart

Oakville, ON

2021
Leo Hayes High School
Nominated by Jane Stinson

Fredericton, NB

2021
BURNABY NORTH SECONDARY SCHOOL
Nominated by Scholarship Coordinator

BURNABY, BC

2021
Ecole Alpha Secondary
Nominated by Adrienne McChesney

Burnaby, BC

2021
St. Joseph's Collegiate
Nominated by Amanda Hugill

Brooks, AB

2021
MARSHALL MCLUHAN CATHOLIC SECONDARY SCHOOL
Nominated by Michael Xuereb

Toronto, ON

2021
NOTRE DAME CATHOLIC SECONDARY SCHOOL
Nominated by Lisa McNeil

Ajax, ON

2021
St. Isidore Learning Centre
Nominated by Brett Bowers

Sherwood Park, AB

2021
HOLY CROSS SCHOOL
Nominated by Mary Jane Oldford

EASTPORT, NL

2021
St. Paul High School
Nominated by Noel Cantin

Ottawa, ON

2021
Campbell Collegiate
Nominated by Lorne Neithercut

Regina, SK

2021
HOLY NAME OF MARY SCHOOL
Nominated by Kristine Aguirre

BRAMPTON, ON

2021
CÉGEP GARNEAU
Nominated by Philippe Freve-Laverdiere

Québec, QC

2021
St. Augustine Secondary School
Nominated by Moira Perry

Brampton, ON

2021
MERIVALE HIGH SCHOOL
Nominated by Janice Johnston

OTTAWA, ON

2021
Cedarbrae Collegiate Institute
Nominated by Karin Vollmer

Toronto, ON

2021
ECOLE MCTAVISH JR/ SR HIGH SCHOOL
Nominated by Laura MacEachen

Fort McMurray, AB

2021
FLEETWOOD PARK SECONDARY SCHOOL
Nominated by Derron Johnson

SURREY, BC

2021
Michael Power St. Joseph
Nominated by Michelle Johnson

Toronto, ON

2021
BELMONT SECONDARY SCHOOL
Nominated by Christine Hoskins

Victoria, BC

2021
BRETON HIGH SCHOOL
Nominated by Gerald Drebert

Breton, AB

2021
Island View High School
Nominated by Tim O'Reilly

Eastern Passage, NS

2021
East Elgin Secondary School
Nominated by Doug Lusk

Aylmer, ON

2021
Streetsville Secondary School
Nominated by Donna Colquhoun

Mississauga, ON

2021
Brock High School
Nominated by Sarah Mappin

Cannington, ON

2021
NORTH BATTLEFORD COMPREHENSIVE HIGH SCHOOL
Nominated by Kara Wilkinson

NORTH BATTLEFORD, SK

2021
Emery EdVance Secondary School
Nominated by Derik Chica

TORONTO, ON

2021
Monsignor McCoy High School
Nominated by Janice Laing

Medicine Hat, AB

2021
LAKEWOOD ACADEMY
Nominated by Jennifer Bennett

GLENWOOD, NL

2021
Sa-Hali secondary
Nominated by Christine Keltie

Kamloops, BC

2021
Ross Sheppard High School
Nominated by Christine McGowan

Edmonton, AB

2021
Hilltop High School
Nominated by Brent Northcott

Whitecourt, AB

2021
Duchess Park Secondary School
Nominated by Kirk Elliot

Prince George, BC

2021
All Saints High School
Nominated by Charlene MacKinnon

Calgary, AB

2021
Chippewa Secondary
Nominated by Jennifer Tanner

North Bay, ON

2021
St. Francis Xavier
Nominated by Sandra Cordingley

Edmonton, AB

2021
Hillside Jr/Sr High School
Nominated by Matt Staples

Valleyview, AB

2021
Timmins High and Vocational School
Nominated by Sherry Hodgins

Timmins, ON

2021
Tamanawis Secondary
Nominated by Debbie MacKenzie

Surrey, BC

2021
Chinguacousy Secondary School
Nominated by Ramona Nazareth

Brampton, ON

2021
CLAREMONT SECONDARY SCHOOL
Nominated by Shannon Tong

Victoria, BC

2021
A.B LUCAS SECONDARY SCHOOL
Nominated by Rachelle Martin

LONDON, ON

2021
NorKam Secondary
Nominated by Gwyneth Reinke

Kamloops, BC

2021
JAKEMAN ALL GRADE SCHOOL
Nominated by Shelley Coleman

TROUT RIVER, NL

2021
DEER LAKE SDA SCHOOL
Nominated by Dawn Jakovac

Burnaby, BC

2021
BARRHEAD COMPOSITE HIGH SCHOOL
Nominated by Nicole Bondarchuk

BARRHEAD, AB

2021
WILLOW CREEK COMPOSITE HIGH SCHOOL
Nominated by Lettie Croskery

CLARESHOLM, AB

2021
OXFORD REGIONAL EDUCATON CENTRE
Nominated by Michelle Cann

OXFORD, NS

2021
Dover Bay Secondary School
Nominated by Josie Webb

Nanaimo, BC

2021
THOMAS HANEY SECONDARY SCHOOL
Nominated by Inderjit Sekhon

MAPLE RIDGE, BC

2021
Ernestown Secondary School
Nominated by Katherine English

Odessa, ON

2021
DUFFERIN CHRISTIAN SCHOOL
Nominated by Edward Balch

CARMEN, MB

2021
Ladysmith Secondary School
Nominated by Kirsten Toole

Ladysmith, BC

2021
Queen Elizabeth High School
Nominated by Koreen Trefanenko

Edmonton, AB

2021
Toronto Prep School
Nominated by Ian Fleming

Toronto, ON

2021
SIMCOE COMPOSITE SCHOOL
Nominated by Pamela Robinson

Simcoe, ON

2021
KINISTINO SCHOOL
Nominated by Sheldon Larson

KINISTINO, SK

2021
Corpus Christi Catholic Secondary School
Nominated by Dave Papa

Burlington, ON

2021
Webber Academy
Nominated by Jennifer Parker

Calgary, AB

2021
Weston Collegiate Institute
Nominated by Jeff Smith

Weston, ON

2021
Heart Lake Secondary School
Nominated by Laurie Spittles

Brampton, ON

2021
Thornlea Secondary School
Nominated by Lovleen Rai

Thornhill, ON

2021
ECOLE NOTRE-DAME-DU-SAULT
Nominated by Josee Lachance Yule

SAULT STE MARIE, ON

2021
BROCKVILLE COLLEGIATE
Nominated by Cheryl Donovan

BROCKVILLE, ON

2021
PRINCE CHARLES SECONDARY SCHOOL
Nominated by Katherine Coleman

Creston, BC

2021
Sir Robert Borden High School
Nominated by Mark Mullins

Ottawa, ON

2021
Woodroffe HS
Nominated by Ian Eskritt

Ottawa, ON

2021
GULF ISLANDS SECONDARY SCHOOL
Nominated by Nia Williams

SALT SPRING ISLAND, BC

2021
King's Christian School
Nominated by Paul Sutherland

Salmon Arm, BC

2021
SPARWOOD SECONDARY SCHOOL
Nominated by Jaslene Atwal

SPARWOOD, BC

2021
Bayview Academy
Nominated by Joanne Morgan

St. Georges, NL

2021
MARTENSVILLE HIGH SCHOOL
Nominated by Breanne Cooper

Martensville, SK

2021
RENFREW COLLEGIATE INSTITUTE
Nominated by Todd.Stewart Stewart

RENFREW, ON

2021
VAL MARIE SCHOOL
Nominated by Val School

Val Marie, SK

2021
Maple Ridge Secondary School
Nominated by Sacha Page

Maple Ridge, BC

2021
WARREN COLLEGIATE
Nominated by Michelle Riddell

WARREN, MB

2021
ST. MARK HIGH SCHOOL
Nominated by Keith DeCoste

MANOTICK, ON

2021
Morinville Community High School
Nominated by Don Hinks

Morinville, AB

2021
Vernon Christian School
Nominated by Melannie Armanini

Vernon, BC

2021
St. John CHS
Nominated by Sasha Warner

Perth, ON

2021
OUR LADY OF MOUNT PLEASANT CATHOLIC SCHOOL
Nominated by Jaymie Reinhart

CAMROSE, AB

2021
Bridgetown Regional Community School
Nominated by Jeannie Montgomery

Bridgetown, NS

2021
Central Memorial High School
Nominated by Tamara McEachern

Calgary, AB

2021
Humberside CI
Nominated by Kim McLaren

Toronto, ON

2021
Holy Trinity School
Nominated by Stephen Poplar

Richmond Hill, ON

2021
Goderich District Collegiate Institute
Nominated by Mark Moore

Goderich, ON

2021
Sturgeon Composite High School
Nominated by Karen Anderson

Sturgeon County, AB

2021
BAYRIDGE SECONDARY SCHOOL
Nominated by Graham Pixley

KINGSTON, ON

2021
Harvey High School
Nominated by Ara Henry

Harvey Station, NB

2021
ADAM SCOTT COLLEGIATE
Nominated by Cynthia Marshall

PETERBOROUGH, ON

2021
Bow Valley High School
Nominated by Mrs. Sheila Bielert

Cochrane, AB

2021
AGINCOURT COLLEGIATE INSTITUTE
Nominated by Snezana Bacanin

TORONTO, ON

2021
ECOLE SAMUEL DE CHAMPLAIN
Nominated by Nathalie Losier

SAINT-JEAN, NB

2021
Strathroy District Collegiate Institute
Nominated by Suzanne Flegel

Strathroy, ON

2021
LOUIS ST. LAURENT SCHOOL
Nominated by Erin Yarmuch

Edmonton, AB

2021
Walter Murray Collegiate
Nominated by Stacy Hanson

Saskatoon, SK

2021
FRASER ACADEMY
Nominated by Lindsey Robertson

Vancouver, BC

2021
ST. PAUL'S HIGH SCHOOL
Nominated by Jennifer Kolton

Winnipeg, MB

2021
Glaslyn Central School
Nominated by Jessica LaClare

Glaslyn, SK

2021
École Salish Secondary
Nominated by Gino Missana

Surrey, BC

2021
Seaquam Secondary School
Nominated by Jenny Gehiere

Delta, BC

2021
St. Robert Catholic High School
Nominated by Carolina Simone

Thornhill, ON

2021
Dr. GW Williams SS
Nominated by NICOLE GORDNER

Aurora, ON

2021
Colonel By Secondary School
Nominated by Jill Badgery

Ottawa, ON

2021
St. Peter Catholic Secondary
Nominated by Jeff Donald

Peterborough, ON

2021
WINSTON CHURCHILL COLLEGIATE INSTITUTE
Nominated by Christina Slomka

TORONTO, ON

2021
QUEEN ELIZABETH REGIONAL HIGH SCHOOL
Nominated by Verna Hancock

CONCEPTION BAY SOUTH, NL

2021
ST. Thomas Aquinas
Nominated by Loui Salituro

North Vancouver, BC

2021
Wolseley High School
Nominated by Dean Harcourt

Wolseley, SK

2021
Parkside Collegiate Institute
Nominated by Gerry Safadi

St. Thomas, ON

2021
Saint John High School
Nominated by Todd Robertson

Saint John, NB

2021
ARS Private School
Nominated by Sarig Babian

WILLOWDALE, ON

2021
LIONS GATE CHRISTIAN ACADEMY
Nominated by Shelley McCullough

NORTH VANCOUVER, BC

2021
HERITAGE CHRISTIAN SCHOOL
Nominated by Justin Snippe

JORDAN STATION, ON

2021
Vincent Massey Secondary School
Nominated by Matthew Cornies

Windsor, ON

2021
CÉGEP GARNEAU
Nominated by Philippe Freve-Laverdiere

Québec, QC

2021
Loretto College
Nominated by Maria Fera

Toronto, ON

2021
STOUFFVILLE DISTRICT SECONDARY SCHOOL
Nominated by Guidance Head

STOUFFVILLE, ON

2021
Cégep de Rimouski
Nominated by Diane Thériault

Rimouski, QC

2021
CEGEP de Drummondville
Nominated by Mathieu Desrosiers

Drummondville, QC

2021
Brantford Collegiate
Nominated by Brian Spivak

Brantford, ON

2021
Bearspaw Christian School
Nominated by Stephanie Litschke

Calgary, AB

2021
St. Paul Catholic Secondary School
Nominated by Nicole Harrison

Trenton, ON

2021
LA CRETE PUBLIC SCHOOL
Nominated by Dave Gallant

La Crete, AB

2021
Brookswood Secondary School
Nominated by Meagan Dowedoff

Langley, BC

2021
W.F. Herman Academy - Secondary
Nominated by Teresa Piskovic

WINDSOR, ON

2021
HOWE SOUND SECONDARY SCHOOL
Nominated by Nick Pascuzzi

SQUAMISH, BC

2021
Valleyview Secondary School
Nominated by Ariane Gavelin

Kamloops, BC

2021
ST. JOAN OF ARC HIGH SCHOOL
Nominated by Erin Fraser

Barrie, ON

2021
Pinawa Secondary School
Nominated by Patricia Aitken

Pinawa, MB

2021
Rick Hansen Secondary School
Nominated by GURDEEP CHAND

Abbotsford, BC

2021
St. Thomas Aquinas
Nominated by Erin Hercun

Kenora, ON

2021
Dunnville Secondary
Nominated by Meaghan McCormack

Dunnville, ON

2021
Sir Frederick Banting SS
Nominated by Kara Nolan

London, ON

2021
École Secondaire Catholique de Plantagenet
Nominated by Karine Chartrand-Binette

Plantagenet, ON

2021
Notre Dame High School
Nominated by Tina Shim

Calgary, AB

2021
DASMESH PUNJABI SCHOOL
Nominated by Renu Tiwana

ABBOTSFORD, BC

2021
Holy Trinity Catholic Secondary School
Nominated by Ryan Latimer

Oakville, ON

2021
ERIC HAMBER SECONDARY SCHOOL
Nominated by Emily Bekkering

Vancouver, BC

2021
NICHOLSON CATHOLIC COLLEGE
Nominated by Jeff Wood

BELLEVILLE, ON

2021
Ancaster High
Nominated by Sean Nicholson

Ancaster, ON

2021
BISHOP CARROLL HIGH SCHOOL
Nominated by Peter Damen

CALGARY, AB

2021
Mount Elizabeth Middle Secondary School
Nominated by Katherine Johnsen

Kitimat, BC

2021
Cégep de Rimouski
Nominated by Diane Thériault

Rimouski, QC

2021
CÉGEP GARNEAU
Nominated by Philippe Freve-Laverdiere

Québec, QC

2021
École La Vérendrye
Nominated by SANDRINE CORONAT

LETHBRIDGE, AB

2021
Abbey Park High School
Nominated by Jonathan Ng

Oakville, ON

2021
KING CITY SECONDARY SCHOOL
Nominated by Nancy Newman

KING CITY, ON

2021
John Knox Christian School - Secondary Campus (JKCS-S)
Nominated by Jeyne Lund

New Westminster, BC

2021
WETASKIWIN COMPOSITE HIGH SCHOOL
Nominated by Theresa Armstrong

Wetaskiwin, AB

2021
Centre Wellington District High School
Nominated by Kyla Bloch

Fergus, ON

2021
Lorne Park Secondary School
Nominated by Bianca Edmonds

Mississauga, ON

2021
KIPLING COLLEGIATE INSTITUTE
Nominated by Payge Mildebrath

Etobicoke, ON

2021
Centennial Collegiate
Nominated by Shane Wingert

Saskatoon, SK

2021
Blessed Archbishop Romero Catholic Secondary School
Nominated by Lucy Mandarello

Toronto, ON

2021
Valour Jk - 12 School
Nominated by Katie Long

Petawawa, ON

2021
ST PAUL SCHOOL
Nominated by Ryan Costigan

Mississauga, ON

2021
Ernest Manning High School
Nominated by Heidi Lund

Calgary, AB

2021
Uxbridge Secondary School
Nominated by Karen Gillespie

Uxbridge, ON

2021
VEGREVILLE COMPOSITE JUNIOR SENIOR HIGH SCHOOL
Nominated by Elli Hansen

Vegreville, AB

2021
Lindsay Thurber Comprehensive High School
Nominated by Cindy Visser

Red Deer, AB

2021
École secondaire catholique Saint-Frère-André
Nominated by Prof. Dr. Moftah

Toronto, ON

2021
JASPER PLACE HIGH SCHOOL
Nominated by Daria Puckrin

EDMONTON, AB

2021
Strathcona-Tweedsmuir School
Nominated by Jana-Lynn Caines

Okotoks Alberta, AB

2021
William Aberhart
Nominated by Nicole Peters

Calgary, AB

2021
Broadview School
Nominated by Dean Harcourt

Kipling, SK

2021
GREENALL HIGH SCHOOL
Nominated by Bill Birns

Balgonie, SK

2021
PARKLAND IMMANUEL CHRISTIAN SCHOOL
Nominated by Richard Veldkamp

EDMONTON, AB

2021
Gravenhurst High School
Nominated by Carol Kent

Gravenhurst, ON

2021
SOURIS Regional High School
Nominated by Alana MacGregor

Souris, PE

2021
DAVID SUZUKI SECONDARY SCHOOL
Nominated by Meagan Squire-Smith

BRAMPTON, ON

2021
HUNTSVILLE HIGH SCHOOL
Nominated by Ally Myers

HUNTSVILLE, ON

2021
CRESTWOOD SECONDARY SCHOOL
Nominated by Carol Lemm

Cavan Monaghan, ON

2021
Mount Pearl Senior High
Nominated by Michelle Short

Mount Pearl, NL

2021
REVELSTOKE SECONDARY SCHOOL
Nominated by Graham Gale

Revelstoke, BC

2021
Avon View High School
Nominated by Janet Burke

Windsor, NS

2021
Athol Murray College of Notre Dame
Nominated by Tracy Faith

Wilcox, SK

2021
Ursula Franklin Academy
Nominated by Heather Strupat

Toronto, ON

2021
Dryden High School
Nominated by Cynthia Seitz

Dryden, ON

2021
Southpointe Academy
Nominated by Alison McCallum

Delta, BC

2021
J. Clarke Richardson Collegiate
Nominated by Stefanie Lamoureux

Ajax, ON

2021
Ecole sainte-Anne
Nominated by Denis Gervais

Frédéricton, NB

2021
LV Rogers Secondary
Nominated by Karl Machado

NELSON, BC

2021
Father Lacombe High School
Nominated by Margaret Akiyama

Calgary, AB

2021
St. Benedict C.S.S.
Nominated by Nicholas Betik

Cambridge, ON

2021
LESTER B. PEARSON SENIOR HIGH SCHOOL
Nominated by Eric Engler

Calgary, AB

2021
CENTENNIAL HIGH SCHOOL
Nominated by Lynda Hunter

Calgary, AB

2021
Twin Lakes Secondary School
Nominated by Kerrie Pellarin

Orillia, ON

2021
North and South Esk Regional
Nominated by Carla Pitre

Sunny Corner, NB

2021
Blenheim District High School
Nominated by Heather Jobin

Blenheim, ON

2021
CENTRE FOR LEARNING @ HOME
Nominated by Jacqueline Yu

OKOTOKS, AB

2021
Crescent School
Nominated by Aggie Maksimowska

Toronto, ON

2021
Richmond Hill High School
Nominated by Guidance Counsellor

Richmond Hill High School, ON

2021
Southridge
Nominated by James Smith

Surrey, BC

2021
North Middlesex District High School
Nominated by Shari Craig

Parkhill, ON

2021
KITSCOTY High School
Nominated by Neil Williams

Kitscoty, AB

2021
Nakusp Secondary School
Nominated by Peter Gajda

Nakusp, BC

2021
Evan Hardy Collegiate
Nominated by Wendy Thomas

Saskatoon, SK

2021
CAMERON HEIGHTS COLLEGIATE
Nominated by Guidance Counsellor

Kitchener, ON

2021
Bnei Akiva Schools Ulpanat Orot
Nominated by Shari Weinberg

Toronto, ON

2021
Kensington Int. Sr. High School
Nominated by Carolyn Black

Kensington, PE

2021
NORWELL DISTRICT SECONDARY SCHOOL
Nominated by Marla Spencer

Palmerston, ON

2021
MARTINGROVE COLLEGIATE INSTITUTE
Nominated by Jennifer Archer

Etobicoke, ON

2021
Mobile Central High School
Nominated by Geri-Lynn Devereaux

Mobile, NL

2021
Stratford District Secondary School
Nominated by Nikkole Welsh

Stratford, ON

2021
I E WELDON SECONDARY SCHOOL
Nominated by Craig Kennedy

LINDSAY, ON

2021
Lockerby Composite School
Nominated by Gisele Beaudry

Sudbury, ON

2021
Calvin Christian Collegiate
Nominated by Lyle Morris

Winnipeg, MB

2021
Springs Christian Academy
Nominated by Kristi Peters

Winnipeg, MB

2021
ECOLE SECONDAIRE BEATRICE DESLOGES
Nominated by Carmen Janega

ORLEANS, ON

2021
Cedars Christian School
Nominated by Steve Wilson

Prince George, BC

2021
MCCREARY SCHOOL
Nominated by Jennifer Emberly

McCreary, MB

2021
Central Huron Secondary School
Nominated by Jeffery Denys

CLINTON, ON

2021
WESTSIDE SECONDARY SCHOOL
Nominated by Christine Kirkland

ORANGEVILLE, ON

2021
St. Mary's Catholic High School
Nominated by Tracy Copeland

Woodstock, ON

2021
IROQUOIS RIDGE HIGH SCHOOL
Nominated by Kathryn School

Oakville, ON

2021
Westmount Secondary School
Nominated by Heather Rex

Hamilton, ON

2021
HOLY CROSS REGIONAL HIGH SCHOOL
Nominated by Elizabeth Gallant

SURREY, BC

2021
St. Maximilian Kolbe Catholic High School
Nominated by Diane Di Meo

Aurora, ON

2021
BANTING MEMORIAL HIGH SCHOOL
Nominated by Rachel Evans

ALLISTON, ON

2021
North Peace Secondary School
Nominated by Ryan Pearce

Fort St John, BC

2021
Elmira District SS
Nominated by Matthew Buckley

Elmira, ON

2021
Parkland Secondary School
Nominated by Lizanne Chicanot

North Saanich, BC

2021
SIR JAMES DUNN ACADEMY
Nominated by Audrey Norman

ST ANDREWS, NB

2021
TEMPLETON SECONDARY SCHOOL
Nominated by Jason Mark

Vancouver, BC

2021
Havergal College
Nominated by Heather Johnstone

Toronto, ON

2021
St. Peter Catholic High School
Nominated by Cristina Crochetiere

Ottawa (Orleans), ON

2021
Barrie North Collegiate
Nominated by Kaite Kirkpatrick

Barrie, ON

2021
Earl Haig Secondary
Nominated by Darren Low

North York, ON

2021
Port Moody Secondary
Nominated by Cindy Campbell

Port Moody, BC

2021
Rothesay Netherwood School
Nominated by Cody Alderson

Rothesay, NB

2021
R.E. Mountain Secondary School
Nominated by Tina Costopoulos

Langley, BC

2021
Queen Elizabeth Secondary
Nominated by Jeremy Lendvoy

Surrey, BC

2021
Unionville High School
Nominated by Stephanie Hawkins

Markham, ON

2021
Walnut Grove Secondary School
Nominated by Darleen Kifiak

Langley, BC

2021
St. Joseph's High School
Nominated by Kathy Cuderman

WINDSOR, ON

2021
Alexander Mackenzie H.S
Nominated by Nazila Reyhani

Richmond Hill, ON

2021
Blyth Academy Online
Nominated by Danielle Benoit

London, ON

2021
EMILY CARR SECONDARY SCHOOL
Nominated by Angela Ventrice

Woodbridge, ON

2021
Newton’s Grove School
Nominated by Pratiksha Mehra

Mississauga, ON